Co zrobić z gruzem budowlanym?

« Powrót do artykułu: Co zrobić z gruzem budowlanym? | « Powrót do grupy: Prawo

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

12 września 2017, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mamy speców od odpadów poremontowych z którymi współpracujemy od jakiegoś czasu i wywiązują się z terminów i roboty. http://zuzper.pl rzetelna firma

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2017, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do wywozu i transportu kruszyw to na solidnie wykonaną usługę można liczyć u www.transportkruszyw-wroclaw.com.pl. Bardzo dobrze się z nimi współpracuje, są terminowi i uczciwi. Cena za usługę niedroga.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2017, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Kary za nielegalne podrzucanie śmieci np. do lasu powinny być wyższe. Szkoda tylko, że w takich miejscach ciężko kogoś złapać, bo w mieście jest masa kamer, ale na terenach gdzie są lasy już mniej.

Ja polecę wykonawcę z którego korzystałem w Warszawie: http://www.redskip.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się właśnie zastanawiam nad tym, co zrobić z tym całym gruzem, który u mnie pozostał po budowie. Udało mi się znaleźć firmę DPR, która zajmuje się takimi sprawami jak kraków wywóz gruzu. Mieliście kiedykolwiek okazję korzystać z ich usług? Jestem bardzo ciekawa, czy się sprawdzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 grudnia 2017, 03:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o mnie to mam na to idealny sposób! Zawsze opieram się na usługach http://www.droprecykling.pl/ Z ich strony mogę liczyć na szybki i terminowy wywóz gruzu, złomu oraz innych odpadów. Ich pomoc jest wielce potrzebna, co innego bym zrobił z tymi odpadami?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 grudnia 2017, 19:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie po remontach czy budowach zostaje dużo odpadów, z którymi nie ma co zrobić. Ja mogę Wam polecić wywóz kontenerowy gruzu przez Maxgruz. To bardzo rzetelna firma, która dysponuje dużą flotą aut cięzarowych do przewozu gruzu oraz kontenerami o różnych pojemnościach (od 5 do 18 m3). Firma realizuje zlecenia szybko bo nawet do 12 godzin od przyjęcia zgłoszenia. Na stronie możecie znaleźć szczegółową ofertę wraz z cennikiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2018, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie po budowie dostało tyle gruzu, że nie wiem, co z tym zrobić. Póki co znalazłam firmę DPR, która specjalizuje się w takich zadaniach jak kraków wywóz gruzu. Jestem ciekawa czy ktoś z Was kiedykolwiek z nimi współpracował w tej kwestii. Koniecznie dajcie znać.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2018, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zgłosić się do firmy, która zajmuje się wywożeniem gruzu i innych odpadów budowlanych. Jeżeli jesteście z Szczecina lub okolicy to mogę wam polecić firmę www.jumar.info.pl Działają szybko i mają dobre stawki.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2018, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze, gdy pojawia się problem w postaci gruzu to zgłaszam się do http://www.logogroup.pl/ . Zajmują się oni kontenerowym wywożeniem, dzięki czemu problem załatwiają w mgnieniu oka. Na własną rekę nie chce mi się pozbywać gruzu, także ich oferta spadła z nieba. :) Nikt w Rudzie Śląskiej i okolicach się tym nie zajmuje tak jak oni.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2018, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas remontu gruz zbieraliśmy do kontenerów wynajętych od firmy www.zuzper.pl i po zakończeniu prac wywieźli całość odpadów. Najwygodniejsze z możliwych rozwiązań.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >