Co Polacy myślą o fotowoltaice?

« Powrót do artykułu: Co Polacy myślą o fotowoltaice? | « Powrót do grupy: Aktualności

10 listopada 2020, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie to jest super opcja ;) Zwłaszcza jeśli chodzi ogrzewanie całego domu ;) Jak się dobrze wyliczy to wszytsko można. W dodatku duża oszczędność na rachunkach ;) polecam też zajrzeć na stronę Kratek ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 grudnia 2020, 09:18

Zgadzam sie: good 1 bad

Uważam, że teraz ludzie już naprawdę zaczęli dostrzegać konieczność instalowania tego typu rzeczy. W szczególności ze względu na chęć ochrony naszej planety- bo jest to dzisiaj potrzebne. Sporo osób/firm też zaczęło stawiać też na firmę re:spect energy, która jest dostawcą prądu pochodzącego z odnawialnych źródeł najróżniejszego pokroju.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2021, 18:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam od dwóch lat panele zainstalowane przez Elektron PV i dzień w dzień przekonuję się że to była dobra decyzja :) oczywiście aby ta kasa się zwracała w postaci mniejszych rachunków to przede wszystkim panele muszą być zamontowane w odpowiednich miejscach. Ale to już to ogarniają specjaliści jak Elektron :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2021, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Temat fotowoltaiki w społeczeństwie jest mocno podzielony, wciąż nie wszyscy są w stanie do tego przekonać, głównie ze względu na koszty.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >