Co jest tańsze w? Przepływowy podgrzewacz czy bojler elek.?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

28 stycznia 2009, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Czym wodę w łazience i kuchni lepiej jest ogrzewać? I co byłoby tańsze? Przepływowy podgrzewacz czy bojler elektryczny?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2010, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Podgrzewacz przepływowy jest tańszy w eksploatacji

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2010, 20:58

Zgadzam sie: good 0 bad

nie bylbym pewny ... jezeli tylko do mycia rak, to ok, ale jezeli prysznic lub wanna, to przeplywowy wychodzi drozej .. do tego dochodzi kuchnia (!!!) ... bojler np. 50L i grzalka 1500W (wlaczany raz dziennie w taryfie na 4-5 godz.) vs podgrzewacz z grzalka (przewaznie) 2000W, a moze byc i wiecej ,wlaczany w roznych porach dnia ... licznika nie oszukasz :roll:

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2015, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie - ciepła woda jest przeważnie potrzebna w łazience i w kuchni - jeżeli chcesz zaopatrzyć w ciepłą wodę całą rodzinę i chcesz to robić tanio i wygodnie i masz jedno pomieszczenie użyktowe, lub trochę wolnej przestrzeni do postawienia pompy ciepła - ja polecam pompę ciepła do cwu - vitocal 060A. Jeśli masz jakiś system grzewczy - tymbardziej polecam to rozwiązanie.
Chyba, że potrzebujesz tylko do mycia rąk...
Nie sprecyzowałeś, co czego konkretnie potrzebujesz urządzenia i czy mieszkasz w domu, czy w mieszkaniu....

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2015, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Myśle ,że bojler ze względu bezpieczeństwa co jest ważniejsze od pieniędzy a ceny prądu i gazu butlowego są prawie porównywalne proponuje wziąść bojler 100 l i włączać go w 2 taryfie np jak kładiesz sie spać (ok 22) nastawiająć równocześnie termostat na pozycji "max" a jak rano sie budzisz to wyłączyć

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2022, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie przepływowy ogrzewacz do wody. Niższe masz koszty energii, a na dodatek woda ukrop może lecieć już po 3 sekundach od odkręcenia kurka. To świetna sprawa na lata, bo ani nie trzeba mieć bojlera z ogrzewaczem czy palić latem w piecu. Ja mam takie dwa w domu. Jeden w kuchni, a drugi w łazience. Ten łazienkowy, to zbawienie jest, gdy w locie trzeba się wykąpać i wyruszyć na miasto. Mi spokojnie wystarcza 12kW. Nic się nie psuje i kamień się nie osadza wewnątrz. Dam wam z resztą namiary do producenta, którego mam ogrzewacz. Nazywa się Nibe-Biawar i mieści się w Białymstoku https://www.biawar.com.pl/produkty/podgrzewac ze-elektryczne-przeplywowe/ Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2022, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy podgrzewacz Galmet ze sklepu https://kociolcenowy.pl/54_galmet i bardzo sobie tą markę chwalimy. Póki co jest bezawaryjny, bardzo dobrze grzeje wodę, co jest przecież najważniejsze. Pozdrawiamy

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2023, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy możecie polecić sprawdzoną firmę, która oferuje przepływowe podgrzewacze wody elektryczne? Ważna jest dla mnie wysoka jakość produktów w korzystnej cenie. Jak na razie znalazłam w Internecie firmę Elterm M. M. Kaszuba Sp. j. Oferta na stronie https://elterm.pl/produkty/elektryczne-przepl ywowe-podgrzewacze-wody-admiral/przeplywowy-elektryczny-podg rzewacz-wody-admiral

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2023, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że to zależy w dużej mierze od tego jakie w domu mamy zużycie ciepłej wody. Jeśli jest jest dużo to oszczędniejsze mogą się okazać termy elektryczne do wody. One zapewniają mniejsze zużycie niż przepływowe ogrzewacze, jeśli mają działać tak samo długo to lepiej zainwestować w taki zbiornik niż ogrzewać wodę na bieżąco. Co o tym myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2023, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

"Jako klient Poli-Prof od kilku lat, nie mogę nie wyrazić głębokiego zadowolenia i uznania dla tej firmy. W świecie, w którym jakość opakowań odgrywa kluczową rolę w sukcesie biznesowym, Poli-Prof jest niezawodnym i zaangażowanym partnerem.

Ich oferta innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych jest niesamowita. Niezależnie od tego, czy musimy zamykać worki, wiązać palety, czy zaklejać kartony, Poli-Prof zapewnia nam niezawodny sprzęt, który doskonale wykonuje swoją pracę.

Co ważniejsze, to profesjonalizm i wsparcie zespołu Poli-Prof. Ich eksperci są zawsze pod ręką, aby służyć radą i rozwiązywać wszelkie kwestie techniczne. Jest to cenne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców.
https://poli-prof.pl/
Dzięki Poli-Prof nasza firma była w stanie zaoszczędzić czas i pieniądze, zmniejszyć ilość odpadów i poprawić jakość opakowań. Ich sprzęt okazał się niezawodny i trwały. Z przyjemnością polecamy Poli-Prof jako niezawodnego partnera dla każdego, kto chce zoptymalizować procesy pakowania i poprawić wydajność biznesową".

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >