Co jest tańsze :żaluzje czy rolety?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 stycznia 2009, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie jak wyżej. Czy jest duża dysproporcja w cenach?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2010, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceny zależą od wielkości rolet czy żaluzji. Im większa ich powierzchnia tym droższe. Nie bez znaczenia jest również materiał z jakich są wykonane. Myślę, że ceny będą rozkładać się od 40zł/szt. wzwyż.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2015, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

To zalezy od tego gdzie i co kupujesz. Ja osobiscie polecam ci rolety od debastor.com. Sa tanie i dobre

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2015, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dobre doświadczenie z roletami. Kupowaliśmy je tutaj https://dachy-okna.pl/rolety-wewnetrzne-fakro .html. Uważam, że to był strzał w 10! Nie patrz na cenę, ale na jakość, bo to ona jest najważniejsza. W domu wszystko musi być funkcjonalne. Taka inwestycja jest na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2015, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Był u mnie ostatnio przedstawiciel firmy sprzedającej i montującej rolety i żaluzje i powiedział, że te drugie są najtańszym rozwiązaniem ze wszystkich dostępnych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2015, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Cenowo wychodzi podobnie,bo przecież to zależy od kolory czy wzoru żaluzji oraz rolet,ciężko jest je ze sobą porównać. Dla mnie osobiście lepszym materiałem są żaluzje,trwalsze i solidniejsze.


www.Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2015, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wam osobiście polecam debastor.com. Mają naprawdę dobre i co ważne tanie rolety.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy przede wszystkim od wymiarów okna,natomiast generalnie nieco tańsze będą rolety,a druga kwestia jest taka,że warto skupić się na dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych jak www.Vitre.net.pl gdzie zarówno rolety jak i żaluzje znajdziesz w niższej cenie przy fachowej i profesjonalnej obsłudze.

www.Vitre.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2021, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

jakie rolety polecicie do dużych okien balkonowych?


________________________
https://www.roentgena.pl/co-warto-wiedziec-wy bierajac-rolety-na-wymiar

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2021, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy co bierzesz pod uwagę, bo jeżeli kupisz najtańsze rolety czy żaluzje, to będziesz płacił dwa razy - bo one długo nie wytrzymają i będzie trzeba je zmieniać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zastawa stołowa Liczba postów: 103 Grupa: Porady i op... Lubię mieć mieszankę od sasa do lasa talerzy, kubków, misek... Więc u mnie na jednym stole prawdziwa porcelana staje koło najpodlejszego fajansu, aluminiowy wid...
  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Jupiter Przeprowadzki jeżdżą po całej Europie, mnie przeprowadzali i jestem bardzo zadowolony, na ich stronie jest też oferta przeprowadzki Słowacja https://jup...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... Cześć. Kiedyś tak utknąłem w kolejce w banku, że siedziałem dwie godziny. Myślałem o tym, jak trochę poprawić humor i może wygrać coś drobnego. Stronę top 10 ca...
  • Co zrobić żeby meble się nie rysowały? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Mówią, że naprawdę jest lepsza jakość i trwałość. Poszperałem trochę w tym temacie i znalazłem kilka miejsc, które oferują doskonałe opcje sklejki specjalnie na...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 66 Grupa: Porady i op... Przeczytajcie również te porady - https://www.kujawy.info/aktualnosc/jakie -cechy-powinien-miec-materac-dwuosobowy/ . Wybór materaca dla pary warto dobrze przemyś...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 111

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >