Co jest teraz modne w domu?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

6 sierpnia 2015, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Modne jest tylko to co Ty chcesz by było modne:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2015, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Z całą pewnością modne w każdym domu będą dodatki i ozdoby,które znajdziecie na www.DoOzdabiania.pl ceny są bardzo atrakcyjne,a wybór szeroki:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2015, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mysle, ze fototapety sa dzisiaj na czasie. Poza tym, wygladaja pieknie.
Korzystalismy z uslug sklepu https://uwalls.pl/. Ceny maja przyzwoite a produkty dobrej jakosci. Polecam!

Ten post był edytowany przez Eva1984 dnia: 8 sierpnia 2015, 11:25
Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2015, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Modne są także designerskie krzesła oraz dodatki,które znajdziecie na www.KamilaMeble.pl charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niższą,rozsądne ceną.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2015, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze są to fotografie na ścianach, albo teraz takie obrazy drukowane na płótnie. Żona często takie rzeczy zamawia na www.
Takie dodatki to tez idealny pomysł na prezenty świąteczne!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2015, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam, że każdy powinien zgodnie z własnym gustem urządzić mieszkanie czy dom

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

To co Ty uważasz jest modne w Twoim domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2015, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Coraz częściej spotyka się hokery w kuchniach lub jadalniach. Uważam, że wyglądają bardzo stylowo i nowocześnie. A co do kolorów, to modny jest aktualnie styl skandynawski i jasne kolory, jednak zawsze przyda się także coś, co wnętrze ożywi.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2015, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Tytułem uzupełnienia: Biuro Decoroom zdobyło nagrodę w kategorii Office Design w Polsce! Projekt Pracowni został doceniony przez szerokie grono międzynarodowych ekspertów, co jest wielkim uznaniem dla ich architektów, którzy wspólnie pracowali nad koncepcją biura.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2015, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem rozwiązania z kamienia są bardzo popularne. Chodzi mi przede wszystkim o blaty kuchenne piaseczno – niezwykle fajna sprawa. Do urządzania kuchni warto zatrudnić doświadczonego kamieniarza, który sprawnie ogarnie temat. Taką kuchnię na pewno każdy by chciał mieć.

Ten post był edytowany przez taddi dnia: 31 sierpnia 2015, 13:24
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >