Co kupić mężczyźnie, który lubi majstekować pod choinkę?

« Powrót do artykułu: Co kupić mężczyźnie, który lubi... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

20 grudnia 2016, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że elektronarzędzia to najepszy prezent dla majsterkowicza. Mój ojciec jest już na emeryturze i całe życie pracował za biurkiem, więc teraz włączył mu się gen twórcy. Robi zabawki dzieciom, domki na drzewach itd. DLatego w tym roku dostanie od nas własnie zestaw elektronarzędzi, ale zdecydowaliśmy się na Ryobi. Cena w stosunku do jakości jest chyba najlepsza na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2017, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak jest majsterkowiczem to cóż najlepiej chyba będzie kupić mu jakiś zestaw narzędzi których po prostu nie ma w swojej kolekcji :) Ja od siebie dodam, że kupując ojcu prezent zawsze myślę o nim i jego zainteresowaniach co również polecam robić bo gdy kupuję akcesoria myśliwskie w sklepie myśliwskim to wiem, że zawsze się będzie z tego prezentu cieszył :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2017, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wiem, że tacy faceci lubią być jak najbardziej niezależni i właśnie pod tym kątem warto wybierać im prezenty. Na pewno świetnie sprawdzi się maszynka do włosów. W http://techfresh.pl/maszynka-do-wlosow-do-200 -zl-ranking-maszynek-do-wlosow/ macie fajny poradnik na temat tego, jaką najlepiej wybrać. Poczytajcie sami.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też