Co ładniej wygląda? Żaluzje aluminiowe czy rolety?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

7 marca 2017, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam rolety- eleganckie i bardzo dekoracyjne. Ja dodatkowo w salonie mam je zamontowane razem z zasłonkami. Wybrałam rolety rzymskie woalowe - delikatne i lekko przepuszczające światło. Na noc okno przysłaniam zasłonami żeby sąsiedzi mnie nie podglądali:P Wszystko znalazłam na www.dekoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2017, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to kwestia gustu, bo zarówno rolety jak i żaluzje mogą się pięknie prezentować i być dodatkową ozdobą okna. Osobiście preferuję żaluzje, są jak dla mnie bardziej praktyczne.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2018, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, według mnie ładniejsze są rolety materiałowe bo możesz sobie wybrać takie z nadrukiem, podkreślające wygląd pokoju. A żaluzje to trochę przeżytek który widuje na poczcie. Wyjątkiem są żaluzje drewniane ale to trochę inna kasa :) Tu możesz sobie zobaczyć różne żaluzje w różnych opcjach: www.mkstudio.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Żaluzje aluminiowe w fajnym, ciekawym kolorze to bardzo dobra propozycja jako dekoracja okna jaki czysto praktyczna sprawa, sam posiadam je w swoim domu i jestem bardzo zadowolony :)

www.Kulimar.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2018, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi do gustu bardziej przypadły żaluzje. Mają wiele wariantów ustawień i ładnie wyglądają. Niedawno wymieniałem stare rolety na nowe żaluzje drewniane i jestem z nich bardzo zadowolony. Jeśli będziesz szukał podobnych to mogę polecić Ci www.dekorat-koszalin.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2018, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A może coś bardziej nowoczesnego i modnego jak rolety rzymskie?

http://www.decoroom.eu/aktualnosci/wykonczeni e-mieszkania-pod-klucz-%E2%80%93-kiedy-zaczac/191

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2018, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście jest to kwestia gustu bo zarówno rolety jak i żaluzje doskonale spełniają swoje zadanie i zapewnia nam prywatność, ochronę przed słońcem oraz będą dekoracją okna. Jeżeli mam wybierać to jednak mimo wszystko stawiam na rolety.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2018, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Sądzę tak jak moi poprzednicy-to kwestia gustu. Niektórzy lubią żaluzje poziome aluminiowe a niektórzy drewniane. Każdy jest inny

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2018, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia gustu. Poza tym jedni uważają, że bardziej praktyczne są rolety, a inni żaluzje. Mam rolety i dla mnie są ok. Kupowałam w Roletexie jakby to kogoś interesowało.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2019, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Żaluzje według mnie są praktyczniejsze a rolety lepiej się prezentują. Jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta to zapoznajcie się z ofertą firmy www.wakorolety.pl Sprzedają świetne rolety i żaluzje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 510

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >