Co można zautomatyzować w domu?

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

20 listopada 2014, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Z całą pewnością w swoim domu warto pomyśleć o komforcie i bezpieczeństwie a pod tym względem możemy pomóc,zapraszamy na www.SecuritySystems24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2016, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z jednym z moich przedmówców, że nie wszystko można zautomatyzować, ale można sięgnąć po ciekawe urządzenia. Sama np. zamiast robić soki za pomocą sokowirówki, wykorzystuję do tego celu wyciskarkę z Mango Life Juicer i wychodzą gęste, a co najważniejsze moim dzieciom bardzo smakują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2016, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz sporo kasy to wszystko można zautomatyzować :) Poczynając od ogrzewania podłogowego, przez oświetlenie, rolety, temperaturę po ekspres do kawy, piekarnik, pralkę i zmywarkę ;) Możesz nawet sterowanym helikopterem przynosić sobie piwo ale po co to wszystko? Nie lepiej czasem przejść się po domu i sprawdzić jak co działa? Lenistwo ;) Oko Pana konia tuczy ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 05:48

Zgadzam sie: good 0 bad

systemy antykradzieżowe

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2016, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie to już chyba wszystko. I to nawet nie przez pilocik tylko przez smartphona. Bramy, rolety, klimatyzacje, urządzenia elektryczne. No możliwości są oszałamiające.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2016, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolennikiem automatyzacji rolet, u siebie w domu planuję taki montaż na wiosnę takie rozwiązanie zauważyłem u znajomych, generalnie jest to bardzo wygodne i nawet potrzebne bym powiedział.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2016, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale chodzi o te rolety zewnętrzne tak, czy masz jakiś inny sposób ??

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Można m.in. zamontować sobie rolety zewnętrzne. Są różne systemy i także takie, które działają w pełni automatycznie na tzw. pilota. Mamy wtedy miedzy innymi możliwość za pomocą jednego przycisku opuszczenia wszystkich rolet w domu itp. Wszystko jednak zależy do naszych potrzeb. Nie ma też co na siłę automatyzować domu, jeśli jakieś rozwiązania są nam po prostu zbędne.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie idealny zautomatyzowany ekspres do kawy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2016, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na system automatycznego opuszczania rolet od firmy Vigaldo. Już dawno o tym myślałem, w końcu znalazłem odpowiednią firmę, która zajęła się montażem. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko działa bardzo sprawnie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 347

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >