Co na dach?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18

23 maja 2020, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno musisz pomyśleć o właściwej podbitce dachowej. Pytanie, czy wiesz do kogo się zgłosić w tej kwestii? Dla nas zrealizowali te zadanie http://hajdukpokryciadachowe.pl/ i wyszło im to kapitalnie!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2020, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku wyboru dobrej jakości rozwiązań odnośnie pokryć dachowych to zwróćcie także uwagę na dachówki betonowe wykonane w technologii Cisar, która jednocześnie świetnie ogranicza jakiekolwiek pory w dachówce i dodatkowo jest zabezpieczona przed porastaniem i zabrudzeniami podwójną powłoką akrylową Lumino.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2020, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś sprawdził propozycje od Braas ponieważ w swojej ofercie mają dosłownie wszystko co może być tylko potrzebne do stworzenia pięknego i trwałego dachu na długie lata. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że zakupy będą w pełni udane!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2020, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Braas, ponieważ wprowadził do swojej oferty blachodachówki panelowe Decra i Quadro. Jednocześnie zapewniają świetne warunki izolacyjne oraz hydroizolacyjne. Pozdrawiam i oczywiście życzę udanych poszukiwań!

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2020, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasami przy remoncie dachu przydaje się zwykła folia stretch, gdy dach przecieka i potrzebne jest tymczasowe rozwiązanie problemu. Polecam sprawdzić, bo sposób jest tani i szybki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2020, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

click here to find out more
empire market hackers

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2020, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze to zgłosić się do firmy, która sprawnie i należycie wykona dla nas nowy dach. Zadanie, jak i realizację całego projektu powierzyłem specjalistom z https://www.nowy-dach.com.pl/ a oni spisali się na medal - a dach prezentuje się idealnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2020, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie warto wziąć pod uwagę ofertę producenta Braas który w przypadku dachówki zajmie się tym naprawdę dokładnie i będzie w stanie w odpowiedni sposób wykonać wszystkie trudności m.in również wole oko. No i oczywiście mając dostęp do najmodniejszych kolorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 365

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >