Co na monotonne wnętrze?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

11 maja 2017, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

szkło budowlane to świetny sposób na dodanie wnętrzu charakteru :) Zerknij sobie na rozwiązania jakie oferuje http://glassmarket.pl/ - ja mam w łazience od nich szkło (prysznic) i w kuchni. Świetnie się prezentują :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2017, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nasze sufity napinane wykonane są z folii (błyszczącej, lustrzanej, matowej, satynowej lub transparentnej), w bogatej palecie kolorów, z ewentualnym nadrukiem lub podświetleniem. Z tego powodu przeznaczone są szczególnie dla zainteresowanych kolorowym sufitem.

http://alteza.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2017, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez dobry pomysł z tym sufitem i nawet ciekawie to wygląda, ale czy w małym pomieszczeniu sprawdzi się to? W sumie to mi się udało z dwoma fotelami z Meble Hot w kolorze fuksji. Genialnie teraz pokój wygląda i kazdy twierdzi, że chyba robiłam remont. Proszę jak za niewielkie pieniądze można dokonać cudownej przemiany.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2017, 07:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A dla mnie tak szczerze mówiąc, tego typu aranżacja sufitu wykonana z folii błyszczącej wygląda dosyć kiczowato, zdecydowanie lepszą opcją będzie sam ładny kolor lub fototapeta jeżeli koniecznie chcemy mieć jakiś wzór.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

wiadomo, wszystko zależy od gustu - mi osobiście podobają się tak zaaranżowane sufity napinane - http://marcas.com.pl/sufity-napinane/wnetrza/ prywatne/ bo pozwalają na swobodę - zarówno w zakresie samej formy jak i końcowego efektu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2017, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Może jakoś fajnie uda CI się przełamać je zdjęciami, dodatkami czy kolorowymi poduszkami treba pokombinowac

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2017, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

W ogóle nie podobają mi sie te sufity, ale to rzecz gustu, o których rzekomo sie nie rozmawia. Ja miałam problem z całkowitą nudą w pokoju naszej córki, kompletnie nie mieliśmy żadnego pomysłu, a raczej chyba było ich zbyt wiele. Zaczęliśmy szukać czegoś w sieci i wiecie co udało sie i to nawet dość szybko. Trafiłam na fantastyczny blog w Jagodowym Kocie. To dopiero sa inspiracje, proste, ale genialne i koszt jest tez niewielki.Oj warto było poświęcić te dwa wieczory, do dziś do nich zaglądam i zawsze jest co ciekawego poczytać, a i w nowościach można upolować fajne rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2017, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: rafta napisał: Tez dobry pomysł z tym sufitem i nawet ciekawie to wygląda, ale czy w małym pomieszczeniu sprawdzi się to?

Tak, gdyż w odróżnieniu od podwieszanych, sufity napinane obniżają pomieszczenie jedynie o 3 centymetry. W przypadku małych pokojów, ciekawym rozwiązaniem będzie zastosowanie folii z połyskiem, dzięki której uzyskamy efekt optycznego powiększenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2017, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Biel nigdy nie wychodzi z mody :) ja mam w planach zrobić sypialnię tak jak pokazują tu https://deko-rady.pl/aranzacja-sypialni biała, ascetyczna z delikatnymi dekoracjami w kolorach pastelowych - to będzie mój mały azyl, gdzie będę mogła poczytać książkę i popracować :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2017, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Po pierwsze sypialnia musi być mała tak aby było w niej wielkie łózko, komoda , taka półeczka przy łóżku i nic więcej. Wtedy można świetnie są zaaranżować w różne kolory i dodatki :) Zacznij od tego. Czyli jeżeli za duża sypialnia to trzeba ją podzielić- nie trzeba tutaj nic remontować, wystarczy wstawić przesuwaną ścianę akustyczną np. sowan swg 120 i już największy krok zrobiony :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >