Co na monotonne wnętrze?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸

3 grudnia 2018, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

college homework help help with writing write my papers homework paper writing write my paper essays for teachers papers writing services write essays

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2018, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie jedna ze ścian, którą pomalujemy na intensywną barwę, np. niebieską. Znaleźć się na niej mogą białe elementy, jak grzejnik i obrazki. Charakteru doda także ława, która nawiązuje do lat 60-70-tych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2019, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie jet wiele dobrych, ciekawych pomysłów na to w jaki sposób zaaranżować monotonne wnętrze. Na pewno w grę wchodzi fajny motyw fototapety lub po prostu nawet zmiana koloru ścian już bardzo wiele nam da. To rozwiązanie dotyczy także mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2019, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ściany trzy ściany na fioletowo - jednak na biało, a oprócz tego wszędzie biało -fioletowe dodatki. Takie z pozoru pierdoły znacznie potrafią zmienić wygląd wnętrza. Podstawą jest dywan, a jeżeli chodzi o fioletowe to podobają mi się takie: http://www.topworld.pl/produkty/kolorystyka/d ywany-fioletowe,2,37525

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2019, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Można też w inny sposób ożywić takie wnętrze bez wyrazu. Przyznam, że mie przepadam za fototapetami i takimi kolorowymi ścianami. Ja postawiłam na jeden element w moim salonie i udało się. Kupiłam śliczną sofę z welurową tapicerką w kolorze musztardowym, która znalazłam w scandicsofa.pl. Trafiłam idealnie, bo dzieki niej salon wygląda znacznie lepiej i jakby przytulniej. Mówię Wam to naprawdę świetny sposób na odnowienie i dodanie wnętrzom wyrazistości i to tanim kosztem, bez nakładu wielkiej pracy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2019, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Wam, że niby teraz pomysłów jest dużo a jak przychodzi o do urządzania to nie wiadomo co wybrać. Ja wykańczając mieszkanie korzystałem z projektów zamieszczonych w sieci. Bardzo ciekawe aranżacje wnętrz znajdziecie na stronie archiweb. Tu jest mnóstwo pomysłów na wnętrza w różnym stylu. Możecie tez skorzystać z proponowanych przez nich biur architektonicznych jesli jednak sami nie będziecie w stanie sie zdecydować.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2019, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Dekoracyjny grzejnik, szczególnie w takim pomieszczeniu jak łazienka, czy salon na pewno doda stylu pomieszczeniu i go ożywi.

https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2019, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

robaxin generic

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2019, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawym pomysłem na monotonne wnętrze jest przełamanie ciekawym dodatkiem, np. pufą. Jest to nie tylko aspekt wizualny, ale również bardzo praktyczny https://pufy.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2019, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli zadanie w postaci wykończenia wnętrza zlecisz zaufanej i sprawdzonej ekipie to nie będzie mowy o monotonii. Dlatego za namową znajomego zdecydowałem się na skorzystanie z usług www.petrex-olsztyn.pl To był świetny pomysł, gdyż aktualnie nasze wnętrze jest nie do zastąpienia!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >