Co na monotonne wnętrze?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

14 października 2011, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim oryginalne kolory dodadzą pokoju klimatu oraz zabiją tą monotonność. Dodatkowo proponuję również ciekawy wzór rolet do okien,to z pewnością urozmaici pokój,a poza tym są bardzo praktyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2011, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Na nudne i "opatrzone" pomieszczenie oczywiście najlepszy jest kolor :). Ale z tym malowaniem ścian uważaj, bo w sypialni to dość ryzykowne - jeśli machniesz sobie ognistą czerwień albo soczystą zieleń na ścianach, możesz potem mieć problemy z zaśnięciem. Moim zdaniem lepiej jest zostawić ściany w jakimś neutralnym kolorze - co nie znaczy, że musi być nudny czy wyblakły, a postawić np. na mocny kolor wykładziny lub dywanu, narzutę na łóżko, lampki, świeczki, zasłonki w pasujących kolorach. Dużo dodatków nie tylko ożywi, ale też sprawi, że wnętrze będzie bardziej przytulne. Zawsze dobrze wygląda duży obraz nad łóżkiem, albo może duże zdjęcie? Możesz poczytać sobie artykuł o remontach: http://uslug.pl/artykuly/zlecenia-budowlane-r emontowe-i-wykonczenie-wnetrz.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2011, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

tapety, okladziny malowane, bawic sie kombinowac, to duzo daje i fajna zabawa. I robic to co sie podoba!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2013, 08:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że kolory ścian, tapety - panele dekoracyjne oraz klimatyczne oświetlenie powinny pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2013, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sypialnię ozywiłem szafą retro i teraz już nie łóżko gra pierwsze skrzypce, ale dorównuje mu rownież ta szafa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2013, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A mozesz na zdjeciu przedstawic ta szafe ? Bo jakos mi ciezko wyobrazic to bo w sypialni powinno paierwszy miejscu byc lozko.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2013, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem fajny kolor ożywi monotonne wnętrze. Co powiedziałabyś na miętowy lub różowy?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2014, 07:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mi się wydaje, że jakaś ciekawa narzuta na pewno pozwoli rozchmurzyć monotonne wnętrze. Do tego warto zastanowić się nad ciekawymi dodatkami.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2014, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Zmiana w formie dodatków najszybsza i najtańsza bez kosztownego remontu.
www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2014, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że od koloru ścian wiele zależy, ale przecież nie tylko. Moim zdaniem istotne są także dodatki. Można np. postawić na półkach wazony w żywym kolorze albo kolorowe ramki do zdjęć. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się także fototapeta - choć oczywiście to zależy, czy ktoś w ogóle lubi tego typu dodatki.

_____________
adres dla firmy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >