Co na okna - ochrona przed gorącem

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

13 maja 2016, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zewnętrzne mogą się sprawdzić. Na pewno dobrze chronią przed słońcem. Są różne systemy i niektóre pozwalają na ich szybkie zamontowanie już na gotowych budynkach. Inne opcje to raczej tymczasowe rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 kwietnia 2017, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

No rolety na pewno, ale dlaczego zewnętrzne? Nie lepiej kupić wewnętrzne, które też ograniczają temperaturę w sposób właściwy odsyłam jak nie masz z tym doświadczenia - http://apstudiolodz.pl/ spory wybór rolet w APStudio. Zewnętrzne to mi sie jedynie kojarzą z antywłamaniowymi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2017, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Markizy albo rolety. Jednak na same promienie słoneczne, które na przykład przeszkadzają w pracy dobre są przyciemniane folie naklejane na okna.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz to są takie markizy i nakładki http://www.fakro.pl/innoview/cleanair/ chronią przed smogiem, który przecież jest wszechobecny. Przepuszczają powietrze, zatrzymują w filtrze to, co właśnie nas truje. Ciekawe rozwiązanie i warto z tym się zapoznać.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2017, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę przyznać, że bardzo ciekawe rozwiązanie. Muszę zamontować w pokoju dziecka na próbę, żeby zobaczyć, jak będzie działać. Mieszkam pod miastem, a tu problem smogu jest naprawdę spory.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2017, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie ciekawe rozwiązanie, ale czy ramka w jednym pokoju zda egzamin? Przeciez otwiera się okna tez w innych pomieszczeniach więc smog będzie nimi wchodził. Moze warto zamontować od razu na wszystkich?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2017, 23:12

Zgadzam sie: good 0 bad

lepiej chyba faktycznie we wszystkich pomieszczeniach, ale pewnie masz taki zamiar docelowo. ;) Naczytałam się o tych ramkach i powiem, że ręka mnie świerzbi, żeby je kupić. Chyba zrobię sobie taki prezent na urodziny, które za pasem.... Ponoć 80% zanieczyszczeń pochodzi z palenia w piecu itd, ale mimo to jak widzę korki samochodów "wypełnionych" jednym pasażerem to mnie krew zalewa. Nikt mi nie wmówi, że to nie ma znaczenia. Ja mieszkam przy mega ruchliwej ulicy i bardzo mnie to wkurza.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2018, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w tym przypadku sprawa jest prosta, bo jeżeli chodzi o dobrą i skuteczną ochronę przed słońcem to polecam zewnętrzne rolety, naprawdę zdają egzamin i są w przystępnej cenie.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2018, 00:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto się zastanowić nad montażem markiz. Tutaj http://www.twojamarkiza.pl znajdziecie ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Markizy znakomicie chronią tarasu czy balkony przed słońcem, a tym samym pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Najbardziej typowym i chyba najbardziej sprawdzonym rozwiązaniem w takim przypadku są wspominane wyżej markizy. Nie znam lepszego rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 138

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >