Co na podjazd?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

27 sierpnia 2014, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

kratka odływowa ma juz swoje korytko i zadna kostka ani wylewka nie jest potrzebna, korytko osadza się na podsypce betonowej ze spadkiem w strone odpływu i juz :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2014, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kondej25 napisał: a co za kostka na zdjęciu?Użytkownik kondej25 napisał: a co za kostka na zdjęciu?

Jeśli kondej pytałeś o to co widać na moim zdjęciu to jak napisałam jest to kostka Creativ. Produkuje ją Bruk Bet z Tarnowa i nie ma problemu z jej dostępnością w południowej Polsce. Niestety jak ktoś z północy sobie ją zażyczy to będzie musiał jeszcze trochę za transport wydać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2014, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ja ma wyłozony kostką z mm ogród i dom. dobrze sie sprawdza, jest trwała, gładka nawierzchnia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2014, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

generalnie kostke i tak lepiej jakos zaimpregnować. Bo wiadomo jak jest, podjazd, tu jkiś olej się wyleje tu inne zabrudzenie. Ja impregnowałem produktem marki consil, nazywał się dynasil st bruk. Specjalne wybrałem tą wersję bo jednak efekt mokrej kostki zdecydowanie wyciąga kolor ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2014, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

No nic innego jak tylko kostka brukowa, jest najbardziej trwała.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2014, 23:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście ja też jestem za podjazdem z kostki brukowej, to najrozsądniejsze z możliwych rozwiązań. Oczywiście tez nie tylko sam materiał jest ważny, ale też kto położy wspomnianą kostkę...ja się naciałem na wiele firm, a to dziury wyszły, a to ochchodziła i było w związku z tym więcej zachodu niż z szukaniem wspomnianego materiału. Koniec końców oni się tym zajeli: http://www.iberys.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2014, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że na podjazd najlepiej nadaje się ładne kostka brukowa. Sam ostatnio kładłem drogę z garażu aż do brany, a kostkę i piasek zamówiłem w sprawdzonym składzie kruszywa www.phu-leszczynski.pl Inwestycja się udała,a podwórze wygląda teraz bardzo reprezentacyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2014, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

No, kostka burkowa najlepsza na podjazd :) Coś w tym stylu http://pol-bruk.org.pl/images/gallery/brukars two/hhh.jpg wyglada bardzo ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2014, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Połączenia takich kolorów zazwyczaj wychodzą dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2014, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi również propozycja Korek-am z tą kostką się podoba ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 287

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >