Co na taras?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

20 maja 2021, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Drewniany taras wymaga odpowiedniej ochrony. Rekomenduję zastosować Olej do Drewna Vidaron. Zadaniem oleju jest maksymalna ochrona przed pleśnią, grzybami, wilgocią, szkodnikami i działaniem czynników zewnętrznych. Olej do Drewna Vidaron głęboko wnika w drewno zabezpieczając je i podkreślając jego piękno. Jest łatwy w aplikacji, wydajny, bezpieczny dla środowiska.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2021, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Na tarasie koniecznie nie powinno zabraknąć elektrycznego grilla i huśtawki :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2021, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas najważniejsza jest solidna podłoga. Postawiliśmy na betonowe drewno ogrodowe i walczymy dalej z tarasem. Niedługo będziemy kupować meble i dodatki. Coś czuję, ze będzie pięknie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2021, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak nie wiecie co na taras kupić to ja polecam tutaj https://parasol-ogrodowy.pl/parasole-tarasowe -inspiracje ofertę na parasole. Producent ten przykłada dużą wagę do jakości parasoli, jak jesteście wymagającym klientem to na pewno będziecie z nich zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2021, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż drewna budowlanego i nie tylko i jeżeli mogę polecić firmę DrewBal z Darłowa https://drewbal.pl/kontakt/ . Sami kupowaliśmy od nich drewno konstrukcyjne na dach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2021, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeczytałeś - wtedy działa XEvil 5.0!!

Chcesz opublikować swój tekst do 12.000.000 (12 miliony!) strony internetowe? Nie ma problemu - z nowym kompleksem oprogramowania "XEvil 5.0 + XRumer 19.0.8"!
Blogi, fora, tablice, sklepy, księgi gości , sieci społecznościowe-dowolne silniki z dowolnymi captchas!
XEvil jest również kompatybilny z dowolnymi programami i skryptami SEO/SMM i może akceptować captcha z dowolnego źródła. Po prostu spróbuj! ;)

Pozdrawiam, MasheCat6419

P.S. Dostępne są ogromne rabaty (do 50%!) za krótką recenzję XEvil na dowolnym popularnym forum lub platformie. Po prostu zapytaj oficjalnego wsparcia dla zniżki!

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2021, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Captcha cant protect you from XEvil 5.0!!

Chcesz opublikować swój tekst do 12.000.000 (12 miliony!) strony internetowe? Nie ma problemu - z nowym kompleksem oprogramowania "XEvil 5.0 + XRumer 19.0.8"!
Blogi, fora, tablice, sklepy, księgi gości , sieci społecznościowe-dowolne silniki z dowolnymi captchas!
XEvil jest również kompatybilny z dowolnymi programami i skryptami SEO/SMM i może akceptować captcha z dowolnego źródła. Po prostu spróbuj! ;)

Pozdrawiam, MashaCat5246

P.S. Dostępne są ogromne rabaty (do 50%!) za krótką recenzję XEvil na dowolnym popularnym forum lub platformie. Po prostu zapytaj oficjalnego wsparcia dla zniżki!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2021, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie na tarasie znalazły się deski kompozytowe producenta seqo.pl/ a to wszystko za sprawą architekta, który namówił mnie na taki wybór. Jestem ciekaw jak się sprawdzą, ale zapowiadają się na bardziej wytrzymałe niż zwykłe drewno już z suchych właściwości.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2021, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja na taras to bym wam polecił meble tarasowe nowoczesne bo ja takie u siebie mam i zadowolony z nich jestem. A najlepiej je zamawiać internetowo bo takie sklepy to mają największy wybór i też często przeceny są fajne. Ja tak zamawiałem właśnie

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 135 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2772 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Budowa hali Liczba postów: 240 Grupa: Innowacje w... Z pewnością warto zauważyć, że znaki znaki ochrony przeciwpożarowej służą jako wizualne przypomnienie dla pracowników, aby podejmowali niezbędne środki ostrożno...
  • Nowoczesne domy z drewna Liczba postów: 16 Grupa: Innowacje w... Nowoczesne domy z drewna https://domyhbe.pl/ to coraz popularniejszy trend w dzisiejszym budownictwie, łączący tradycyjne materiały budowlane z nowoczesnymi tec...
  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >