Co powiecie o łóżku wodnym?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

10 marca 2009, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się nad zmianą łóżka na wodne. Tylko jak widzę, nie ma dużo tego w sklepach, jakiś powód musi być. Korzystacie z tego typu łoża? Jakie są wady i zalety?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2010, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Łózek wodnych nie ma zbyt dużo na rynku, gdyż są one stosunkowo drogie. Ja jednak je wybrałam ze względu na walory zdrowotne i jestem zadowolona. Kręgosłup jest maksymalnie wsparty. Zapewnia dobre krążenie. Jestem również zadowolona z tego że nie rozwijają się roztocza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2010, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedyś miałem przyjemność spać w takim łóżku wodnym i szczerze mówiąc bardzo mi się podobało. Trzeba sie do niego przyzwyczaić,jest bardzo miękkie i znacznie odstaje od zwykłego łóżka z materacem. Jedynym minusem jest jego cena.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2013, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

kiedyś spałem u znajomych - masakra cały czas pływanie, miałem wrażenie jak bym wypił za dużo ;) lepiej zainwestuj w wygodny materac i będziesz zadowolony :) na przykład materace termoelastyczne słowackiej firmy Materasso i Ferreti, można je kupić w Amadu laboratorium snu - bardzo wygodne i zdrowe dla kręgosłupa

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2016, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie polecam łóżek wodnych. Nie jest to nic dobrego dla naszego kręgosłupa. Polecam materace termoelastyczne. Więcej informacji znajdziecie tu: http://www.materaceblog.pl/rodzaje-materacy/materace-termoel astyczne.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2016, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie łóżko wodne to gadżet i nic więcej. Zdecydowanie wolę klasyczne materace.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2016, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

zupełnie nie dla mnie takie rzeczy

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2017, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co mi wiadomo, to łóżka wodne nie są dobra propozycją dla osób które mają problemy z kręgosłupem i raczej odradzam tego typu rozwiązanie na rzecz innego, wygodnego materaca oraz łóżka. Te wodny to głównie chwilowy relaks oraz masaż na kilkanaście minut.

www.Alluxled.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >