Co przed dom?

« Powrót do grupy: Projektowanie ogrodu

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

3 lipca 2017, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

też jestem zdania, że firma oferująca zakładanie ogrodów sprawdzi się najlepiej - w naszym przypadku tak było - wybraliśmy http://www.thomas.biz.pl/ i szybko okazało się,że w mgnieniu oka są w stanie z bądź co bądź niewielkiego jednak kawałka ziemi wyczarować uroczy zakątek :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2017, 08:23

Może krzewy typowo ozdobne będą fajną, ciekawą propozycją na aranżację trawnika czy też całego ogrodu przed domem? Same ścieżki wykonane ze żwirku lub kostki brukowej też są dobrą propozycją, jaka jest ogólna powierzchnia do aranżacji?

www.Symbiom.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2017, 19:42

Na pewno na początek polecam Ci zająć sie trawnikiem, najszybszym i zarazem najbardziej efektywnym rozwiązaniem będzie trawa z rolki, np. od http://www.xeroflor.pl/trawniki-rolowane.php< /a> - oni mają jakościowo najlepszą trawe. Potem pomyśl wlasnie o jakichs krzewach, krzaczkach, kwiatach- jest tego masa, więc na pewno znajdziesz cos co udekoruje przestrzeń przed domem!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2017, 17:25

Przed dom możesz wybrac piękną ścieżkę oraz fajnie zaaranżować podjazd materiałami od Pozbruk.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 19:45

Może jakieś kwietniki z kwiatami i ławeczkę dla relaksu. Super trwałe i dobrej jakości znajdziesz https://www.artbud.pl/pl/c/Lawki-zeliwne-i-stalowe/385 Warto. Nada to na pewno jakiś klimat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

przedwczoraj, 11:35

Polecam www.ogrod-dom.pl , wykonują rewelacyjne ogrody w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla nas również robili, jestem zadowolony, bo sam w życiu nie wpadł bym na tak korzystnie wykorzystaną przestrzeń na działce. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• jak zrobić pergolę? Liczba postów: 12 Grupa: Projektowan... Ja to bym po prostu zabudowała cały taras. Spełniałby swoje zadanie zarówno latem jak i zimą. Tak naprawdę tow ten sposób powiększa się powierzchnie mieszkalną....
  • Projektant Ogrodow Poszukiwany Liczba postów: 59 Grupa: Projektowan... Coraz więcej osób decyduje się wynająć firmę do projektowania ogrodu. I nawet się nie dziwię, bo faktycznie niektóre projekty są przepiękne. Moja znajoma wynaję...
  • drzewka do ogródka Liczba postów: 27 Grupa: Projektowan... Tak jak pisałem powyżej- nie mam problemów z zamawianie drzewek i krzewów owocowych online, to dużą wygoda i oszczędność :) www.Symbiom.pl
  • jakie oświetlenie zewnętrzne do ogrodu Liczba postów: 17 Grupa: Projektowan... Zdecydowanie najlepsza opcją będą lampy solarne, które nie dość, że są wydajne to w dodatku stanowią znakomitą ozdobę do każdego ogrodu i nie są drogie. Warto p...
  • W jakim okresie? Liczba postów: 2 Grupa: Projektowan... Ciężko jest stworzyć piękny ogród samodzielnie - no chyba, ze się na tym dobrze znamy. Ja jednak uważam, że czasem warto zatrudnić do tego kogoś kto się w tym s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17422 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >