Co radzicie z takim dachem ??

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

6 września 2010, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Wybrałem projekt, który teraz jak się chyba okazuje, może
generować problemy po zrobieniu dachu.
Nazywa się Driada 2 ( link poniżej ), te murki z boków jaskółek i z boków na długości domu są tak odkryte i się obawiam zacieków.
Generalnie nam się to podoba, ale czy warto to robić i jak ewentualnie ?

http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/2236-driada_ii.htm l

Dzięki za jakieś sugestie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2010, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem tak. Jeżeli orynnowanie będzie dobrze wykonane i dach prawidłowo pokryty to nie powinno być żadnego problemu. Nie radzę martwić się na zapas a raczej pomyśleć o fachowcach którzy dokładnie wykonają pokrycie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2010, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie widzę problemu forma dachu ładna,teraz tylko dokładne odróbki z dobrej blachy i nic tylko podziwiać.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2010, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie troszeczkę problematyczne te murki,ale do zrobienia.Proszę poszukać solidnych fachowców.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2019, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście uważam, że świetną opcją są takie modele jak Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V ponieważ prezentują się naprawdę ciekawie i jednocześnie wyróżniają się wykończeniem, estetyką i zastosowanymi zabezpieczeniami przed porastaniem, czy zabrudzeniami. Dzięki temu można mieć piękny dach przez lata z bardzo dobrymi warunkami gwarancyjnymi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2019, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wymianę pokrycia dachowego to bez dwóch zdań jestem za dachówką ceramiczna Turmalin, bądź Rubin 13V są to dwa najbardziej cenione i jednocześnie piękne modele o wysokiej jakości wykonania, zabezpieczeń i ilości dostępnych kolorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2019, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja opinia na temat pokryć dachowych jest niezmienna i tutaj zdecydowanie jestem za dachówką ceramiczną która moim zdaniem jest najlepszą opcją w zakresie pokryć dachowych. A że jeszcze można skorzystać z trwającej promocji od Braas to chyba nie ma co się dłużej zastanawiać szczególnie, że kończy się za kilka dni.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2019, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcesz mieć bezpieczny dom na lata, tym bardziej że teraz możesz również liczyć na fajną cenę na dachówki ceramiczne i cementowe a dokładnie mówię tutaj o modelach Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V które zdecydowanie należą do czołówki.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2020, 22:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja całe szczęście postawiłem na dachówkę od Braas barwioną w masie i do tego zabezpieczoną przed porastaniem i zabrudzeniami powłoką angobowaną, a jednocześnie udało nam się dobrać wysokiej klasy hydroizolację, a dokładnie - Papy w Technologii Szybki Syntan® SBS

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2020, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem zdecydowanym zwolennikiem i zgadzam się z poprzednikami. W Braas znajdziesz 22 modele, także na pewno odpowiednio ją dobierzesz i do tego będziecie mieli aż 30 letnią gwarancję.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >