Co sądzicie o Self Storage?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

28 października 2020, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że self storage to świetne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. W Katowicach takie usługi świadczy na przykład firma https://rozarent.pl/. Polecam w wolnej chwili zapoznać się z jej ofertą :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2020, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma, w której pracuję jako przedstawiciel wynajęła magazynek w Less Mess i jestem mega zadowolony, po gadżety reklamowe przyjeżdżam o której mi się podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2020, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Przechowuję już jakiś czas w Less Mess Storage i mogę polecić z własnego doświadczenia, przemiły personel, na miejscu sklep z kartonami, toaleta, wózki drabiny. Wszystko żeby sprawnie pakować paczki dla klientów.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2020, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

dla mnie self storage to mega wygodne rozwiązanie. korzystam z less mess storage we wrocławiu i jestem zachwycony. warunki do przechowywania super, cenowo też jak najbardziej korzystnie, miła obsługa, nie ma do czego się przyczepić. jakość usług wręcz zachodnia :) polecam less mess

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2021, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wynajmuje w Less Messie w Kraków Kryspinów i jestem mega zadowolona że coś takiego w końcu powstało, często odbywam podróże służbowe i szukałam takiego miejsca gdzie będę mogła przechować przez jakiś czas najważniejsze rzeczy domowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2021, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

wynajmuje w less messie polecam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2021, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wynajmuję od roku w Less Mess na Dąbrowskiego i jestem bardzo zadowolony. Świetna cena i rewelacyjne warunki dla mebli i towaru :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2021, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem z okolic Warszawy i również korzystam z box-storage. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam, jesli warszawa to tylko ta firma :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2022, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto skorzystać - to dobra opcja!

__________________________________
https://www.zwierzaki.net.pl/witamina-b12/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Postępujące łysienie Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Ja nie wiem, dlaczego dla panów łysienie to aż tak wielki kompleks
  • Jaki stół do billardu? Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Zanim zdecydujesz się na zakup stołu bilardowego, upewnij się, że masz odpowiednio dużo miejsca w swoim domu. Stoły bilardowe są dostępne w różnych rozmiarach,....
  • pozycjonowanie strony Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Znacie jakąś firmę, która zajmuje się pozycjonowanie strony? Możecie jakąś polecić?
  • projektowanie logo Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Polecicie mi firmę, która oferuje projektowanie logo?
  • Lokata bankowa Liczba postów: 331 Grupa: Trudne tema... W niektórych krajach istnieją limity wiekowe, które określają minimalny wiek, od którego można posiadać konto w banku. https://centrumbankowosci.pl/Na przykład,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >