Co sądzicie o Self Storage?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

19 kwietnia 2019, 22:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mieszkam w budynku gdzie inwestor pomyślał o takich pomieszczeniach na szczęście. Nie ma piwnicy jako takiej tylko komórki rozmieszczone są na parterze i pierwszym piętrze oddzielone korytarzem od mieszkań. Świetne rozwiązanie, wszystko nam się mieści. Mam tam parę cennych rzeczy, więc jeszcze przed budową dogadałem się z deweloperem i wstawił mi tam drzwi pancerne hartmann tresore https://www.hartmann-tresore.pl/sejfy/drzwi-p ancerne/ Bo taki zwykły zamek to jednak łatwo otworzyć, a kłódki tam nie założysz. Takie self storage na większe gabaryty to też dobry pomysł. Tym bardziej jak ktoś nie dysponuje piwnicą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2019, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Siemka, Ja kożystam z Magazynów Less Mess. Jeżdzę zadowo na rowerze i mam często w różnych miejscach polski maratony - mogę jezdzić pociągami a oni mi wysyłają rower - mają materialy opakowaniowe no i warunki super - mpoge trzymac roewery i sobie je naprawiac w srodku. rewelacja - LEss Mess dzieki - bez was zycie bylo by trudne!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2019, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

na tym forum czytaliśmy o less mess i się przekonaliśmy właśnie. Warto pojechać i zobaczyć na miejscu pracownicy wszytko pokażą i opowiedzą jak to działa. Bardzo ciekawe i profesjonalne miejsce jeżeli jeszcze się nie korzystało. Bardzo wygodnie jest to, że można zamówić nowe meble do domu wcześniej i na miejscu zostają odebrane przez obsługę, a nie trzeba ich wozić z domu do magazynu

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2019, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam przy Siekierkach w Wa wie, fajna opcja dostęp 24h , czysto schludnie , miła obsługa .Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2019, 17:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetna sprawa gdy brakuje miejsca w domu, bądź przeprowadza się remont, przeprowadzka. Mnie najbardziej odpowiada pod względem warunków i ceny Less Mess Storage na Ostródzkiej. Mam łatwy dostęp do pomieszczenia 24 na dobę, często zaopatruje się tam w kartony, folie i inne tego typu materiały. Jest czysto i praktycznie, ciekawe opcje usług dodatkowych, w tym obsługa przesyłek i niszczenie dokumentów klienta. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2019, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

ja korzystam z usług less mess od jakichś 3-4 miesięcy i jestem mega zadowolony. bardzo lubie podróżować po świecie i czesto z wyjazdów wracam z różnymi drobiazgami ze wszystkich zakamarków. mam już tego tyle, że zaczynało mi brakować miejsca w mieszkaniu :p kolega kiedyś minął ten duży szary budynek zupełnie przypadkiem i zagłębiłem się w temat. teraz wynajmuję tam pomieszczenie 2m, ale może zdecyduję się na więcej. dostęp do magazynu bez ograniczeń 24/7, Panie tam pracujące zawsze są miłe i robią pyszną kawę :) widać że firma podchodzi do wszystkiego profesjonalnie, obsługa na najwyższym poziomie

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2019, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie to już sprawdzone rozwiązanie na czas remontu czy przeprowadzki. Przydał się dostęp 24h na dobę i możliwość wynajęcia na miejscu regałów magazynowych. W sumie przydatna kompleksowa usługa z bezpłatnym transportem i ciekawymi opcjami najmu czy zakupu materiałów opakowaniowych. Właściwe warunki, pomocny personel, polecam Less Mess Storage :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2019, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam korzystanie z Less Mess Storage. Usługa na bardzo wysokim poziomie, pomieszczenia czyste, suche i bezpieczne. Do tego dostęp całodobowy a umowę można podpisać nawet w niedzielę.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2019, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat się nie spotkałam, ale teraz jak już wiem to będę się rozglądać.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2019, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wynająłem na czas remontu na swoje rzeczy z całego mieszkania - cena za spokój że moje rzeczy są bezpieczne w czasie już stresującego remontu jest wg mnie odpowiednia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Druk ścienny Picwall Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Jestem zachwycony jakością i obsługą w Picwall. Ich druki ścienne to prawdziwe dzieła sztuki, które przyciągają wzrok i są tematem wielu rozmów wśród gości odwi...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1695 Grupa: Trudne tema... Odpowiednie dbanie o siebie to ważny element zdrowego życia, ale czasami możemy mieć trudności w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami. W takich sytuacjach wa...
  • Jaki stół do billardu? Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Many draw parallels between dressage and horse ballet due to the similarity in the dance moves that are achieved via training amanda the adventurer
  • pozycjonowanie strony Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... If they want to avoid having debug mode "contaminate" their save file, they can create a copy of geometry dash lite
  • projektowanie logo Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Players will unlock in-game features that boost their spacebar clicker rate after they reach a specific score

Czytaj też