Co sądzicie o automatyce w domu?

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

26 listopada 2013, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o laptopa, to osobiście polecam wam przeczytać recenzję tego produktu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2013, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

wszystko ma swoje granice..automatyka jest ok ale nie we wszystkich dziedzinach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2013, 17:54

Zgadzam sie: good 0 bad

automatyka jak najbardziej naprzykład kierowanie piecem centralnym nie chodzac do kotłowni tylko wsypac do podajnika eko groszek jest takie urzadzenie na scianie co morzna kierowac piecem temperature ile stopni woda ma byc i td

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2014, 08:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś ma dom 200 czy 300 metrów - to elementy automatyki jak najbardziej ułatwiają życie. Mam tutaj na myśli sterowanie roletami antywłamaniowymi, regulacja temperatury czy oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Tutaj znajdziecie ciekawą prezentację http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/alarm-i-aut omatyka/ z ciekawszymi scenariuszami użytkowania automatyki w domu.

Ten post był edytowany przez majkale dnia: 9 stycznia 2014, 08:20
Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2014, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

mysle ze teraz w domach niezbedny jest alarm. Wlaman jest coraz wiecej wiec warto zainwestowac w jakis system ochorny. W atline http://www.atline.pl/ jest duzy wybor i wlasciwie jest to jeden z najlepszych sklepow gdzie mozna sie zaopatrzyc w alarm.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2014, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam proste i stosunkowe rozwiązanie systemowe w postaci zdalnego sterowani. Więcej na ten temat w filmie

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2014, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii automatyki i generalnie bezpiecznych,inteligentnych rozwiązań do swojego domu to polecam zajrzeć także do nas SecuritySystems24.pl gdzie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2014, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Spłuczka na fotokomórkę może i zdaje się zbędnym bajerem ale bywa wygodna, przy czym nawet przy takim rozwiązaniu lepiej nie rezygnować z tradycyjnej.

Przy jednym z projektów aranżacji wnętrza domu właściciel wykorzystał bardzo ciekawe i oszczędne rozwiązanie ogrzewania pomieszczeń. Dom był ogrzewany dzięku rekuperacji czyli systemu odzyskiwania ciepła, zapewniając jednocześnie świeże powietrze. Jeśli sam rekuperator nie może podnieść temperatury do oczekiwanej wtedy uruchamiany jest automatycznie kocioł, który zasila grzejniki. Pełny artykuł gdzie są opisane ciekawe rozwiązania jest dostepny tutaj http://www.kolodziejszmyt.com/blog/opis-aranz acji-wnetrza-domu-heban.phtml

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście także do nas na www.SecuritySystems24.pl
? Bo jeżeli nie to najwyższy czas nadrobić zaległości,teraz przygotowaliśmy kilka ciekawych promocji,zapraszamy:)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2015, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mowa jest tu o systemach BMS – dla mnie to super sprawa. Sam lubię takie nowinki techniczne i chętnie je stosuję. Podstawą jest w takim domu projekt instalacji, a potem dobra aparatura sterująca. Ostatnio widziałem taką aparaturę w http://www.poltraf.com/ - można sobie faktycznie dopasować na przykład wszystko do swojego domu i sterować wszystkim przez smartfona.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19173 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 473

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >