Co sądzicie o automatyce w domu?

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

30 sierpnia 2015, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Spłuczka na fotokomórkę? :o I co ona wykrywa jak się wstaje, czy co? Przecież to już zakrawa na jakiś żart, przynajmniej według mnie. Rozumiem automatykę domową, jakieś rolety, światło czy ogrzewanie, ale tego to chyba nigdy nie zrozumiem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2020, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Natomiast warto zwrócić uwagę na wybór dobrej jakości rozwiązań w zakresie domów inteligentnych i jeżeli będziecie na etapie poszukiwań elementów automatyki to koniecznie zwróć uwagę na naszą ofertę https://www.skynet.pl/category/inteligentny-d om gdzie będziecie mogli liczyć na przystępne ceny i pełne wsparcie ze strony obsługi klienta. Pozdrawiamy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2020, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Z osobistego doświadczenia mogę powiedzieć że warto zdecydować się na inteligentny dom. Jeżeli postanowicie zainwestować w automatyzację domu to polecam wam skontaktować się z http://kos-el.pl/ Firma ta zajmuje się projektowaniem instalacji inteligentnego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2020, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

:)

Ten post był edytowany przez ktosia dnia: 3 września 2020, 12:07
Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2020, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam mam kilka takich rozwiązań.
Przełączniki wiadacej fazy, przełącznik na agregat ( nie taki budowalny) .rozporządzenie sterowania do ogrzewania podłogowego.
Alarm kamery, światłowód oddzielne obwód dla komputerów. Przed wyłącznikiem głównym zasilanie lodówki, kotla.
Polecam kontakt z firmą:
https://www.sabur.com.pl/
Powinni coś doradzić.

Ten post był edytowany przez Isiek dnia: 28 czerwca 2021, 12:42
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 listopada 2020, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Automatyka w domu to świetny pomysł, ale mam wrażenie, że często będzie zawodna.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2020, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawy temat, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że też uda mi się podjąć racjonalną decyzję.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2021, 07:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystam ze smart home od początku korzystania z mojego domu. To już w sumie 4 lata i instalacja przygotowywana przez https://www.softihome.pl/ funkcjonuje bez zarzutu. Firma gwarantuje kompleksowo wykonaną instalację, poza tym duże doświadczenie więc również na ich pomoc i podpowiedzi można liczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2021, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajna sprawa. Pójście z duchem czasu ma wiele zalet. Nawet proste domowe czynności da się uczynić jeszcze bardziej łatwymi! Warto postawić na energooszczędny dom inteligentny. Teraz rozwój technologii daje mnóstwo możliwości. Domy z Natury budują świetne domy energooszczędne. Warto sprawdzić tę firmę i ich realizacje!

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2021, 14:37

Zgadzam sie: good 1 bad

Propo tej spłuczki to chyba co kto lubi i jak bardzo zafiksowany jest w inteligentny dom. Ja osobiście spotkałem się z automatycznym spłukiwaniem wody po jakimś określonym, zaprojektowanym czasie i raczej nie uważam tego za fajny i niezbędny gadżet, tak jak i podobnie z tym - to w końcu tylko jedno kliknięcie :D
Myślę, że jednak warto iść w coś co oszczędzi czas i energię oraz przyczyni się do polepszenia środowiska. Do domu obecnie mamy szeroki zakres wyboru, jak wyniki pokazały świetnym pomysłem okazał się robot sprzątający, roboty kuchenne, panel sterowania i wiele innych i jesteśmy w momencie, gdzie przychodzimy do domu i jednym kliknięciem uruchamiamy sobie co chcemy i możemy sprawdzić zużycie, monitorować działania itd.
A chyba ważniejsza wydaje mi się automatyka w przemyśle. To tam następuje ogromne zużycie materiałów i zależy na jak największej oszczędności 'wszystkiego', więc nie bez powodu jest to jeden z najszybciej rozwijających się działów. Stąd też z doświadczenia mogę polecić sklep, który oferuje dobre jakościowe i korzystne cenowo urządzenia z zakresu automatyki i elektroniki przemysłowej, a także bezpieczeństwa maszyn.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >