Co sądzicie o ciśnieniowej szczotce klozetowej?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

4 sierpnia 2010, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy spotkaliście się z czymś takim jak ciśnieniowa szczotka klozetowa? Słyszałam że o wiele bardziej higienicznie czyści się toaletę. Gdzie można kupić coś takiego i co sądzicie o takim sprzęcie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2010, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

No obiło mi się coś costatnio o uszy, ale szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć, niby bardziej higieniczna i wogóle ale zastanawiam się czy to nie jest czasem kolejny chwyt marketingowy który okarze się klapą, nie będę tutaj czegokolwiek kwestionował ale być może właśnie tak jest ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2010, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ooo a ja nie słyszałam o czymś takim ale zaintrygował mnie ten temat ;) Tak właściwie to zastanawiam się jak miałoby takie urządzenie działać? Wydaje mi się iż tak ogólnie to całkiem niegłupi wynalazek.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2010, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka ciśnieniowa szczotka usuwa nieczystości za pomocą sporego ciśnienia wody. Dzięki temu unikasz nieprzyjemnej funkcji szorowania zwykłą szczotką.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2011, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajny pomysł, czy ktoś może wie gdzie takie rozwiązanie można kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2011, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ja spotkałem się z czymś takim w Indochinach, tam w zasadzie nie ma takich zwykłych szczotek


Instalacje solarne

Ten post był edytowany przez jammal dnia: 6 maja 2011, 12:58
Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2011, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

A możesz opisać nieco szerzej na jakich zasadach działa taka szczotka oraz ile kosztuje? A kupić można napewno w sklepach internetowych,to nie problem.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2011, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

To niezły pomysł, choć ja zdecydowanie daję sobie radę z takimi zwykłymi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2011, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla większości z nas wystarczy taka zwykła szczotka,ale jednak zaciekawił mnie ten temat. Ktoś wie może ile kosztuje ta szczotka ciśnieniowa?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2011, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

I w ogole co to jest ??? :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 367

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >