Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 grudnia 2008, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałbym wymienić całkowicie sprzęt AGD(kuchenka, lodówka, pralka, zmywarka). Noszę się z zamiarem na zmianę na firmę Candy. Co o tym sądzicie? Jak dzisiaj trzyma się Candy? BO jak wiadomo Candy na początku lat 90 był luksusem. Był nie do pokonania. Czy nadal taką opinie ma sprzęt AGD firmy Candy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2008, 01:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem pralkę CANDY CSBL 100 po trzech latach użytkowania padł sterownik programatora koszt z robocizną 350 zł w dodatku trzeba to ściągać z Włoch makaroniarze nie za bardzo się spieszą zanim dotarła przesyłka minęło 2 tygodnie gdyby to jeszcze podziałało jakiś sensowny czas, po naprawie (gwarancja na sterownik) działało dwa m-ce dłużej niż gwarancja. Poszła Candy na złom bo zmianie kursu euro wymiana sterownika kosztowałaby pewno z 450-500 zł. Teraz jest SIEMENS i mimo niższej ceny zakupu ma więcej przydatnych funkcji, ciszej pracuje mniej prądu zżera.

Użytkownik Anonymous napisał: Chciałbym wymienić całkowicie sprzęt AGD(kuchenka, lodówka, pralka, zmywarka). Noszę się z zamiarem na zmianę na firmę Candy. Co o tym sądzicie? Jak dzisiaj trzyma się Candy? BO jak wiadomo Candy na początku lat 90 był luksusem. Był nie do pokonania. Czy nadal taką opinie ma sprzęt AGD firmy Candy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2009, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

witam ja mam zmywarke candy.po prostu porażka zmywarka uszkodzona zawiesza sie serwis nie reaguje po oględzinach wzrokowych stwierdza że mam sprawdzić ciśnienie wody w kranie i czy mam spadki napięć w gniazdku gdyż to taki głupi sprzet wiec ja już nigdy candy nie kupie :oops:

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2009, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: witam ja mam zmywarke candy.po prostu porażka zmywarka uszkodzona zawiesza sie serwis nie reaguje po oględzinach wzrokowych stwierdza że mam sprawdzić ciśnienie wody w kranie i czy mam spadki napięć w gniazdku gdyż to taki głupi sprzet wiec ja już nigdy candy nie kupie :oops:

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2009, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, ja też uważam, że elektronarzędzia Candy są delikatnie powiedziawszy, do ...chrzanu tarcia.
Jak macie możliwość, to wybierajcie Bosha, aLbo nawet Amicę, czy nawet Whirlpool. Wszystko byle nie Candy...
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2009, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast sądzę, że zmywarki Candy są bardzo dobre. A co do elektronarzędzi, to niestety nie wiem

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2009, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie radze kupowac sprzetu Candy. Sama mam trio (plyta, piekarbik i zmywarka w jednym), ostatnio pekla mi szyba w piekarniku. Co ciekawe, stalo sie to pod moja nieobecnosc w domu. Piekarnik byl niewiele uzywany, nie byl uszkodzony mechanicznie itp. Jest na gwarancji, z ktorej niestety wynika, ze nie obejmuje ona elementow szkalnych. Zlozylam skarge do serwisu glownego Candy i wlasnie dostalam odpowiedz, ze usterka wystapila z winy uzytkowanika i dlatego moja skarga nie podlega uwzglednieniu. Juz nigdy nie kupie nic tej firmy i wszystkim to rowniez odradzam

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2009, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

niestety,moja kuchnia po prostu zardzewiała ,palniki w srodku sa brazowe.. a żeby odpalić gaz trzeba sporo się nakląć

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2009, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: Nie radze kupowac sprzetu Candy. Sama mam trio (plyta, piekarbik i zmywarka w jednym), ostatnio pekla mi szyba w piekarniku. Co ciekawe, stalo sie to pod moja nieobecnosc w domu. Piekarnik byl niewiele uzywany, nie byl uszkodzony mechanicznie itp. Jest na gwarancji, z ktorej niestety wynika, ze nie obejmuje ona elementow szkalnych. Zlozylam skarge do serwisu glownego Candy i wlasnie dostalam odpowiedz, ze usterka wystapila z winy uzytkowanika i dlatego moja skarga nie podlega uwzglednieniu. Juz nigdy nie kupie nic tej firmy i wszystkim to rowniez odradzam

proszę o kontakt, mam podobny przypadek. Myślę, że jeśli zgłosi się kilka osób to może coś zdziałamy. Mnie wybuchła szyba kiedy byliśmy w domu i tylko cudem nie ucierpiało na tym dziecko. Pewnie trafiła nam się jakaś felerna partia. Mój mail: cocosek@interia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2009, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jaka jest jakość tej marki, natomiast ceny jej produktów są raczej konkurencyjne do innych. Bardzo dobre są teraz sprzęty Bosha, mnóstwo ludzi kupuje tez Eletcroluxa. Trudno teraz powiedzieć co jest dobre, a co nie. Najlepiej zapytać się osób, które mają dobry sprzęt i są z niego zadowolone.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >