Co teraz dach przecieka!!!!!

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

27 lutego 2014, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam zastosować taką plandekę : http://agromag.pl/pl/plandeki . Sam swego czasu miałem podobny problem ale na szczęście sobie z nim poradziłem. Niestety ale wydaje mi się, że w dłuższej perspektywie będziesz musiał w tej sprawie poradzić się specjalisty.
Przeciekający dach to kiepska sprawa.
Lepiej tego tak nie zostawiać pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2014, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również uważam,że warto jest zainwestować w porządną plandekę. Zapoznaj się z artykułem na tej stronie: http://www.woliera-plandeki.pl/category/pland eki/ Dzięki temu wybierzesz produkt idealny dla Ciebie.
Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2014, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Albo zmienić system hydroizolacyjny dachu, wiem wiąże się to z remontem dachu,ale może warto zainwestowac, aby takie sytuacje się już nie powtarzały?!:) mogę polecic Tobie firmę która zajmowała się moim dachem http://www.bauder.pl/ jak dla mnie prawdziwi profesjonaliści.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2014, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja potrzebuje spawarki do naprawy dachu, tez mam wrazenie ze przecieka w kilku miejscach, upatrzyłem sobie jedną : http://www.herz-polska.pl/item/138-rion-digit al-art-nr-6600070.html co o niej sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2014, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

a w jakich miejscach ten dach cieknie, najpierw trzeba zabdac co jest przyczyna przecieku a potem dopiero szukać rozwiązań :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2014, 21:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Plandeka to chyba jest najgorszy możliwy pomysł, chyba że na chwilę. Byle wiatr i będzie po wszystkim. Dach wymaga naprawy, żadne łatania nie pomogą. Nie wiem, w takiej sytuacji może Veldach by jakoś pomógł (www.veldach.com.pl). Miałam naprawiany przez nich dach i odniosłam wrażenie, że są raczej kompetentni. Może zadzwoń do nich czy coś.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2014, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

zakryc trzeba jak najszybciej wiec plandeka jest spoko, potem zlokalizować gdzie cieknie i do naprawy

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2014, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

tylko plandeke trzeba dobrze przymocować zeby pierwszy lepszy wiatr jej nie zwiał

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 00:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że to jest naprawdę durny pomysł zostawiać na zimę dach nie pokryty dachówką.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2014, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

moze rozsadzic zabezpiecznie i zawilgocic belki konstrukcyjne

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 260

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >