Co teraz dach przecieka!!!!!

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

29 listopada 2016, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepiej było wziąć jakąś firmę z prawdziwego zdarzenia, fachowców, a nie ekipę za pół ceny, to masz dach teraz za pół ceny przeciekający. ZObacz sobie firmę Bauder jak wyglądają systemy kładzenia dachy w zalezności od róznych czynnikow

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2017, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie dobra i fachowa ekipa w tym przypadku by się przydała, a pierwsze co powinni zrobić to zlokalizować źródło przecieku i naprawić nieszczelność.Z perspektywy forum ciężko doradzić coś więcej.


www.DachuZulawy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2018, 07:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma Maciej Piątek Sławomir Grajek z Proszowic to szczyt partactwa, krętactwa, oszustwa i złodziejstwa. Radzę ich omijać albo w porę zrezygnować z tych ludzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2018, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jednak zdecydowałem się na dekarza certyfikowanego od Braas ponieważ chcieliśmy uzyskać dodatkową gwarancję systemową na 15 lat, jeżeli zastanawiacie się jakie warunki dokładnie trzeba spełnić to polecam zajrzeć tutaj http://gwarancjasystemowa.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2020, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do pogotowia dachowego, które zajmuje się naprawianiem takich dachów. Jeżeli mieszkacie w okolicach Warszawy to mogę wam polecić skontaktowanie się z http://www.dachowepogotowie.com.pl/ Oni działają bardzo sprawnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2020, 22:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam mam niezmiennie dobrą opinię o marce pokryć dachowych Braas, ponieważ jest to producent który zadbał o najwyższą jakość wykonania, szeroki wybór modeli, kolorów i co ważne cenowo również wychodzi bardzo fajnie. Szczególnie, że tez można skorzystać m.in z 15 letniej gwarancji systemowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2020, 22:51

Zgadzam sie: good 0 bad

ja radziłbym Wam zwrócić uwagę na pokrycia dachowe od producenta Braas, które zaskakują jakością wykonania, ceną oraz co ważne również niską porowatością dzięki czemu żadne zanieczyszczenia się jej nie trzymają i do tego zapewniają świetne warunki gwarancyjne w tym program gwarancji systemowej na 15 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2020, 08:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wybór dobrego pokrycia dachowego oraz akcesoriów do wykonania porządnego dachu na lata, to polecam koniecznie zwrócić uwagę na ofertę Braas, gdzie znajdziesz wszystko przy dachówce (również w szerokim wyborze modeli oraz kolorów) i blachodachówce w dwóch propozycjach Decra oraz Quadro.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 336

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >