Co to jest ogrodzenie z murku gabionowego?

« Powrót do grupy: Ekspert ogrodzeń i architektury ogrodowej z gabionów

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

26 sierpnia 2014, 12:35

Zgadzam sie: good 1 bad

Murki gabionowe są wciąż innowacją. Te naturalnie piękne konstrukcje są nie tylko oryginalne, ale też bardzo trwałe. Wykonany z dobrych materiałów murek będzie zdobił Twoją posesję przez lata, a jeśli zechcesz zmienić styl, wystarczy, że wymienisz materiał wypełniający. Stabilność i bezpieczeństwo murku gwarantują tylko dedykowane do tego celu panele,
przykładowo panele Zenturo firmy Betafence. Wzmacnia się je w trakcie wypełniania specjalnymi rozpórkami, dzięki czemu gabionowa ściana nie będzie się wybrzuszać pod wpływem np. ciężkich kamieni.



Charakter wygrodzenia będzie zależał przede wszystkim od tego, czy do środka włożysz cegły, kamienie, drewno czy łodygi bambusa.Możliwości jest znacznie więcej, więc możesz dowolnie kreować swoje ogrodzenie.Dzięki temu masz pewność, że będzie pasowało do Twojego domu, bez względu nato, czy jest nowoczesny, czy tradycyjny. Należy pamiętać, że wysokość murku gabionowego nie może przekraczać 2 metrów. Całość zamontujesz samodzielnie, oszczędzając na robociźnie.



Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2014, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest fajne, ale do tego trzeba mieć odpowiednio pasujący dom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2014, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi się nie podoba, do tego znacznie utrudnia http://www.justi-garden.pl] usługi ogrodnicze łódź . Przymierzałam się do takiego ogrodzenia, ale na szczęście projektantowi udało mi się je wybić z głowy. Wygląda fajnie, ale raz że musi pasować do całości, a dwa to może być dość problematyczne w utrzymaniu. Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 20:56
Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2015, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

To też nie do końca mój klimat. Zdecydowanie bardziej wolę tradycyjne rozwiązania, drewniane sztachety, płot itp. http://www.ogrodzenia-deski.pl/]Deski na płot zamawiałem prze internet, bardzo dobra jakość i dobry kontakt z wykonawcą

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 20:56
Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2015, 00:41

Zgadzam sie: good 0 bad

sąsiedzi mają tak zaaranżowane ogrodzenie gabionowe, tu mozna zobaczyć jak mniej więcej to sie prezentuje - http://www.ogrodzeniametalowe.pl/,35,pl.html - ładna opcja, chociaz osobiście wolałbym chyba ogrodzenia metalowe.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 20:57
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2015, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: malwinaaa3451 napisał: To też nie do końca mój klimat. Zdecydowanie bardziej
wolę tradycyjne rozwiązania, drewniane sztachety, płot
itp. Deski na płot
zamawiałem prze internet, bardzo dobra jakość i dobry
kontakt z wykonawcą



Zgadzam się. Mój też nie. Akurat w sprawie ogrodzeń jestem tradycjonalistą. =http://www.centrumogrodzen.pl/]Ogrodzenie powinno być metalowe i trwałe, a słupki powinny być klinkierowe. Tak moim zdaniem powinno wygladać ogrodzenie idealne.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 20:57
Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2015, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak dla mnie klinkier jest spoko opcją. Oczywiscie trzeba to odpowiednio pielęgnowac, zaopatrzec sie w Dynasil od razu, żeby to ładnie wyglądało na lata, ale jak sie dba to takie ogrodzenia wytrzymaja zdecydowanie dluzej niz drewno.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2015, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie to wygląda, ale ja jak budowałem swój dom to wybrałem http://ogrodzenia-pcv.pl/ogrodzenia-posesyjne]gotowe ogrodzenia. Ogrodzenia balustradowe zrobiły na mnie duże wrażenie, zawsze podobały mi się te ogrodzenia na filmach z zachodu i postanowiłem sobie kiedyś, że też będę takie miał ;)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 20:58
Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2015, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

zadroszcze ludziom ktorzy sami umieja takie robic

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2015, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi natomiast ten gabion jako ogrodzenie nigdy sie nie podobał. Po prostu jest za masywny i strasznie surowy, jeśli ktoś chce być całkowicie zasłoniętym od świata to tylko i wyłącznie mur samonośny. Jak Genua 15 czy Milano od Pozbuk. Posiadają na prawdę ogromny wybór, więc warto przejżeć ofertę najpierw u nich :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Murki gabionowe – jakie wybrać? Liczba postów: 18 Grupa: Ekspert ogr... A ja spokojnie mogę polecić Wam również rozwiązania od Pozbruk szczególnie w zakresie elementów Gardeo do wykonania trwałego i jednocześnie pięknego ogrodzenia....
  • Systemy ogrodzeniowe Liczba postów: 16 Grupa: Ekspert ogr... A decydował się ktoś na ogrodzenie z kompozytu? Podoba mi się taka deska https://fabrykatarasow.pl/sklep/30-deska -ogrodzeniowa-15x80x4000mm.html. Ma ktoś coś po...
  • Jaki impregnat do drewnianej altanki? Liczba postów: 26 Grupa: Ekspert ogr... Szanowni Państwo, Rekomenduję Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy Vidaron, który jest produktem „4w1”: impregnuje, chroni, wzmacnia oraz dekoruje drew...
  • balustrady na wymiar Liczba postów: 1 Grupa: Ekspert ogr... Cześć jakie polecicie balustrady na wymiar Warszawa? Jest to dla mnie nowy temat i chciałbym dopytać się specjalistów. Na co warto zwrócić uwagę?
  • Blok i gabion Liczba postów: 17 Grupa: Ekspert ogr... Użytkownik loleel napisał: Kolega ma betonowe ogrodzenie i przęsła gabionowe, z opowieści nie mogłem sobie tego jakoś wyobrazić ale na żywo jest naprawdę w porz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 277

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >