Co warto wiedzieć na temat instalacji elektrycznej i grzewczej?

« Powrót do artykułu: Co warto wiedzieć na temat... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

6 lipca 2015, 07:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Poza instalacja elektryczna bardzo ważny jest wybór sposobu ogrzewania a co za tym idzie również odpowiednie przemyślenie całego systemu ogrzewania domu. Ja wybrałem do nas ogrzewaniem gazem płynnym z Amerigas i wiem, że to był trafny wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2015, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślisz o wydzierżawieniu od nich zbiornika na gaz płynny? Taką opcję na pewno mają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2015, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Amerigas dzierżawi zbiorniki i chyba to jest najkorzystniejsza opcja dla ciebie, wówczas pomogą na początku, ale i przeglądy, serwisowanie samego zbiornika będzie miał załatwione.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie interesuje bardziej Gaspol, jak u nich z warunkami, umowa itp? Może ma ktoś doświadecznie

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2015, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę ci przybliżyć jak ja mam z Amerigasem, a warunki mam bardzo dobre.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2015, 07:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok, dzięki za onfo w mojej okolicy amerigasu nie widziałem, ale popytam i podzwonię

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2016, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Panowie. Także rozważam opcję zmiany ogrzewania z węglowego na gazowe, Amerigas w okolicy maja. Ta opcja jest na pewno ekologiczna, ale jak wygląda sprawa dostaw, opłat i kontrolowania zbiornika? Duzo miejsca na taki zbiornik potrzeba? Jak z formalnościami, od czego zacząć?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2016, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam witam, ja mam amerigas u siebie już jakiś czas. Nie narzekamy. Mamy stała opłatę, dostawy gazu zapewnione, obsługę techniczną 24h/dobę. warunki jasne. W domu jest ciepło, możemy regulować temp bez problemów. Rozwiązanie jak najbardziej polecam nadal.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2016, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto wiedzieć gdzie tanio nabyć jej elementy- tutaj na szczeście jest http://www.polimet.com.pl/oferta.html i ich szeroka gama od rozdzielników po gniazdka i bezpieczniki :)

Ten post był edytowany przez Atena dnia: 20 lipca 2016, 11:22
Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2016, 07:44

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie bez problemu ogrzewanie gazowe funkcjonuje i nadal polecam taka formę ogrzewania domu. Amerigas jest ok, warunki w trakcie nie zmieniają się, wygoda, ciepło i komfort.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >