Co wybrać dom czy mieszkanie?

« Powrót do artykułu: Co wybrać dom czy mieszkanie? | « Powrót do grupy: Aktualności

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 lipca 2015, 07:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mieszkania w mieście w bloku, po prostu sobie nie wyobrażam. Wolę zdecydowanie bardziej swój mały domek na wsi!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2015, 07:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem mieszkanie jest zdecydowanie bardziej ekonomiczne niż dom, tańsze w utrzymaniu, itd. No ale wiadomo, ze za to też się swoją cenę płaci. No i kredyt czasami trudno załawić, chyba że znajdzie się dobrego doradce finansowego, wtedy jest łątwiej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2016, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej wybrać mieszkanie, niedrogie, w spokojnej okolicy Arkadia Łomianki może być idealnym przykładem miejsca gdzie warto zamieszkać.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2016, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudne pytanie, ale mimo wszystko dom zapewnia nam większą przestrzeń do życia, nie jesteśmy niczym ograniczeni, jak to zazwyczaj jest w przypadku mieszkania. Na plus dla mieszań na pewno komfort w postaci sezonu grzewczego.

www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2016, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Niewiem czy ktos tu pisał ale moja siostra ostatnio przeprowadziła się do Wawy na osiedle OStródzka na Białołęce. Mówi, że jest zadowolona i ma wszędzie blisko. Komunikacja ztm nie zawodzi - jest dobre połaczenie. Będe u niej w Weekend to zobaczę te salony :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2017, 17:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, że takie podwarszawskie miejscowości to mają potencjał spory. Osobiście to nieco przyglądam się temu, co ma do zaoferowania osiedle Akacjowa Aleja w Radzyminie, na stronie wygląda to świetnie, może w końcu wybiorę się zobaczyć na żywo co i jak.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2018, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam bym wybrał mieszkanie na nowoczesnym, ładnym osiedlu. Od zawsze mi się takie marzyło, a teraz znalazłem ciekawą inwestycję pod Warszawą. Chyba się zdecyduję, bo ceny maja bardzo korzystne - od 4750zł za metr kwadratowy, jak mówi strona dewelopera: www.walendowpark.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2019, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za budową domu! Mieszkanie jest fajne ale nie na całe życie. Lepiej mieć dom z ogródkiem i świety spokój. Gdybyś szukała projektu w dobrej cenie zajrzyj na https://www.mgprojekt.com.pl/ Wybór jest naprawdę bardzo duży.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2019, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem zwolenniczką miasta i wygody. DLatego też kupiłam mieszkanie http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-spr zedaz .Nie trzba się martwić koszeniem trawy, oporządzniem ogrodu. Mieszkanie ma fajną lokalizację, blisko natury , a jednocześnie nie ma problemu z komunikacją w mieście. Polecam

Ten post był edytowany przez majjax99 dnia: 31 lipca 2019, 08:39
Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2019, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie również wydaje się, że mieszkanie to najlepsza opcja dla młodych ludzi. Jest to na pewno inwestycja w przyszłość, jeśli kupujecie mieszkania od dewelopera warto jest sprawdzić je zanim podpiszecie umowę.



________________________
umowa deweloperska

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >