Co z dachem?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 sierpnia 2010, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam niecałe pół roku temu miałem zakładany noey dach pokrycie z papy termozgrzewalnej, na płycie OSB, niestety od jakiś 2 tygodni zaczoł przeciekać, co zrobić w takiej sytuacji? naprawiać na własną rękę czy wynająć fachowców?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2010, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem, czy najpierw nie należało by tych miejsc osuszyć, np. palnikiem, później załatać i zgrzać. można to zrobić samemu mysle

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2019, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim przypadku fajnie sprawdza się dachówka ceramiczna natomiast jeżeli miałbym polecić Ci coś trwałego i jednocześnie efektywnego na lata to zdecydowanie byłby to Braas. W końcu najwyższa jakość barwienia, zabezpieczeń i świetne warunki gwarancyjne na 30 lat zarówno przy dachówce ceramicznej jak i cementowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2019, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Myśleliście nad dachowymi płytami warstwowymi. Jest to świetne rozwiązanie, które sprawdza się w biurach, budynkach użyteczności publicznej i budynkach przemysłowych. Polecam wam skontaktować się z firmą www.e-plytawarstwowa.pl Jeżeli jesteście tym zainteresowani.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2019, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak zaczął już przeciekać to nie ma na co czekać.. Też mieliśmy problem z cieknącym dachem. Dało się to wytrzymać, do czasu aż nie przyszły ulewy. Radzę nie popełniać tego samego błędu i naprawić, póki jeszcze nie jest tragicznie. My dostaliśmy od znajomego namiar na https://www.solidnydekarz.pl . Zależało nam aby szybko to naprawić i mieć problem z głowy. Aktualnie mija rok od naprawy i nic nie cieknie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2019, 23:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zasadniczo jeżeli już postawimy na dobry projekt domu, taki jak chociażby te, dostępne w pracowni architektonicznej MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ , jakoś szczególnie nie musimy zastanawiać się nad tym, jakie pokrycie dachowe wybrać. Jeżeli jednak dany element budynku chcemy dostosować pod kątem indywidualnych kryteriów, zawsze możemy liczyć na wsparcie ze strony architektów ze wspomnianego biura projektowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2019, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas wyboru pokrycia dachowego oraz pozostałym elementów dachu warto pamiętać przede wszystkim, że musi on być pewny i bezpieczny. Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie mogę polecić Ci rozwiązania oferowane przez Braas ze względu nie tylko na jakość dachówki, ale również ich akcesoriów dachowych dzięki czemu są w stanie zapewnić dodatkową 15 letnią gwarancję systemową.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2019, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam natomiast jestem za klasycznymi rozwiązaniami które sprawdzają się i są doceniane od lat, czyli dachówka ceramiczna. Piękny materiał o dużej trwałości i jednocześnie dużym bezpieczeństwie podczas silnych porywów wiatru w porównaniu np. do blachy, czy gontu. Warto sprawdzić dostępne propozycje w ofercie Braas, aby również się co do nich przekonać bo ceny też nie są jakieś wygórowane.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2019, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówka ceramiczna to według mnie najbardziej sprawdzone rozwiązanie. Zdecydowałem się na nie za sprawą firmy Pimar https://www.pimar.pl/ , która dostarczyła nam systemy rynnowe i okna dachowe. Wzbogaciły one nasz nowy domek!

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2019, 00:56

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku poszukiwań odpowiednich materiałów do wykonania naprawy dachu polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas, ponieważ oprócz pokrycia dachowego mają również świetnie rozbudowaną ofertę w zakresie akcesoriów dachowych pod dachówkę i blachodachówkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >