Co z dachem?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

1 grudnia 2019, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak czy podjęliście już ostateczną decyzję w zakresie wyboru pokrycia dachowego oraz akcesoriów dachowych? Chętnie bym się dowiedział, również jeżeli jest to Braas to jakie są Wasze spostrzeżenia i czy ktoś może również korzystał z ich blachodachówek panelowych, pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2020, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie zdecydowanie Braas, który wygrywa konkurencyjnymi cenami, przystępnymi warunkami gwarancyjnymi i szeroką gamą propozycji dachówek ceramicznych, cementowych i blachodachówek.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 stycznia 2020, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli przymierzacie się do budowy dachu to musicie rozejrzeć się za porządnymi materiałami do jego wykonania. Ja od siebie mogę wam polecić hurtownię budowlaną http://www.serwisdach.com.pl/ ze Szczecina. Oni oferują porządne materiały budowlane w przystępnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2020, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z tym w 100% , że materiały są najważniejsze i ja osobiście mogę polecić firmę https://panoramadachow.pl/, która oferuję budowę i wycenę dachów. Firma oferuję również szeroki wybór dachówek ceramicznych, dachówek betonowych czy blachodachówek.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2020, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam papę na dachu i ogólnie sobie chwalę. Jak jest położona prawidłowo i z sensowną izolacją to naprawdę tanie i trwałe rozwiązanie. Oczywiście trzeba dać ocynkowane gwoździe papowe na stykach żeby nie korodowało, ale to raczej elementarz dla dekarzy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2020, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie dlatego postawiłem na Braas, ze względu na świetnych fachowców jeżeli chodzi o dekarzy oraz wysoką jakość wykonania dachówek wraz z zabezpieczeniami przed porastaniem, zabrudzeniami itd. oraz świetną ceną i wydajność z metra kwadratowego. Warto się dokładnie przyjrzeć ich propozycjom i do tego warunkom w zakresie gwarancji systemowej na 15 lat obejmujący cały dach.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2020, 23:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast jestem za dachówką, a jeżeli nie ceramiczna to wersją cementową. Szczególnie, że przygotowali w Braas szeroki wybór propozycji m.in wersji ceramicznych oraz cementowych i to w szerokiej gamie modeli, ale jednocześnie zapewnia bardzo dobre warunki gwarancyjne nawet na 30 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2020, 23:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem klasyczna czerwień bądź własnie czarna dachówka to te 2 kolory które wśród dachówek sobie upodobałem. na szczęście w Braas sporo modeli dostępnych jest własnie w tych barwach i do tego mają również dwie piękne blachodachówki panelowe, czyli Decra oraz Quadro.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2020, 08:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli jednak potrzebne są pokrycia o mniejszej wadze to na pewno warto zwrócić uwagę na wybór blachodachówek np. model Quadro z oferty Braas które są porządnie wykonane, barwione w masie (dachówki ceramiczne i betonowe) oraz objęte wieloletnią gwarancją.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2020, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez producenta Braas w zakresie dachówek betonowych ze względu na trwającą promocję do 31 stycznia, a dokładnie obejmuje ona takie modele jak: Teviva Cisar, Bałtycka Cisar, Celtycka Cisar nie ograniczając się także do propozycji kolorystycznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 302

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >