Co z tymi mieszkaniami?

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

3 sierpnia 2011, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam synowi mieszkania na rynku pierwotnym i jestem w szoku w jakim szybkim tempie ceny spadają! Nie wiem teraz, czy kupować w tej chwili nieruchomość czy może poczekać aż będzie jeszcze większa obniżka?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2012, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez przesady nie bądźmy tacy zachłanni wiem że jest szansa ale jeżeli widzisz cos fajnego masz upatrzone mieszkanie to nie czekaj aż spadnie cena bo przeleci ci koło nosa także rób jak uważasz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2012, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie wiem i tak nie trafisz idealnie w najniższe ceny. A odbicie może przyjść za rok, a może przyjść za tydzień. Mordercza niepewność swoją drogą. Natomiast faktycznie w ofertach agencyjnych widziałem, pojawiło się tyle tanich mieszkań, że tylko patrzeć jak przestaną być tanie. Przecież te metraże dwu-, trzy- pokojowe ludzie od ręki biorą.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2013, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym momencie mamy do czynienia z dużymi obniżkami cen mieszkań, warto się rozejrzeć, dla przykładu podam blok Ganta w Warszawie: http://www.gant.pl/CMS/nowe-mieszkania-warszawa-wola-sokolow ska/opis_inwestycji.html

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2013, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Fachowiec, ten link coś nie działa;/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2013, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

proszę podaj jeszcze raz bo jestem bardzo ciekawy oferty Ganta

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 389

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >