Co z właścicielami?

« Powrót do grupy: Prywatne kamienice

13 lipca 2010, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Często zdarza się tak iż nie można znaleźć właściciela jakiejś kamienicy. Chciałabym się dowiedzieć jaka jest wtedy norma prawna która pozwoliłaby na przejęcie kamienicy przez osobę prywatną?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2010, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Cóż trudno powiedzieć jak to tak właściwie jest. Poleskie prawo ma bardzo dużo uchybień które można ominąć. Jest znanych bardzo wiele przypadków oszustw. Wydaje mi się że jeśli prawowitego właściciela nie można znaleźć drogą sądową czy jakąkolwiek inną to można wystąpić z pismem o chęć zostania właścicielem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2010, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak jak mówi przedmówca, ewentualnie może być tak że kamienica należy do spółdzielini i wtedy właściciel nie jest potrzebny wystarczy spółdzielnia lub zarząd nieruchomości

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2016, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

GunsNRoses ma racje
http://asfit.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2018, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Mike zobacz to lepiej
https://dobretabletki.pl/

Ten post był edytowany przez Glosikx00 dnia: 26 marca 2018, 10:33
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2018, 10:33

Zgadzam sie: good 1 bad

I jak?

Ten post był edytowany przez Glosikx00 dnia: 26 marca 2018, 10:33
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zbiorowe pozwy kamieniczników - czy to ma sens? Liczba postów: 6 Grupa: Prywatne ka... Akurat ja się niestety aż tak bardzo na tych kwestiach nie znam więc również ciężko jest mi cokolwiek w tym zakresie powiedzieć. Za to jestem zdania, że jak coś...
  • Jak odkupić cąłą kamienicę Liczba postów: 8 Grupa: Prywatne ka... U mnie jest nieco inaczej, ja chętnie sprzedam udziały w kamienicy, ale współwłaścicieli jest tyle, że ciężko się dogadać... może sąd zniesie współwłasność i w....
  • Jakie prawa ma lokator? Liczba postów: 8 Grupa: Prywatne ka... W przypadku wątpliwości może najlepiej skorzystać z porady prawnika? Najlepiej takiego, który specjalizuje się w prawie nieruchomości, jak https://grabowicz-gaj...
  • Wyburzanie budynków Liczba postów: 4 Grupa: Prywatne ka... Czy ktoś wie jakie wymogi trzeba spełnić podczas wyburzania budynków? Czy robić to na włąsną rękę czy się nie pakować w to?
  • Co zrobić z sąsiadem? Liczba postów: 4 Grupa: Prywatne ka... najlepiej się ubezpieczyć :) i czekać na następne zalanie skoro ich ciągłość jest tak częsta :P a tak na serio może okazać się że policja będzie ostatecznością....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 434

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >