Co zrobić z pekniętym kasetonem

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

12 sierpnia 2010, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam problem w postaci tego że pękł mi kaseton na suficie w przedpokoju i co za tym idzie odkleił się i spadł. Próbowałam go skleić ale bardzo widać miejsce pęknięcia, chciałam go dosztukować ale nigdzie nie ma takiego wzoru. Co mam teraz zrobić :( ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2010, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie chcę Cię martwić ale będziesz musiał zerwać kasetony. Trudno jest je dosztukować. Możesz ewentualnie pobawić się w zrobienie mozaiki ale nie wiem czy będzie to estetycznie wyglądać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2010, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się że już nic nie możesz zrobić. Niestety będziesz musiał zerwać całość i założyć nowe albo pomalować sufit.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2010, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcesz uniknąć cztero-krotnego malowania to radzę ci zerwać wszystkie kasetony i założyć nowe bo jeśli nie chcesz już wogóle to czeka Cię wiele pracy

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2010, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem że na suficie zostanie dużo kleju i właśnie zastanawiam się czy nie dałoby się chociaż jakiś minimalnie go zniwelować? Boję się że jak będę znów zakładała kasetony to będą się one wybrzuszały w tych miejscach gdzie jest więcej kleju.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2010, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz zeskrobać ten klej, a nawet klej razem z tynkiem. Te nierówności które zostaną możesz przetrzeć gładzią szpachlową, przeszlifuj później pacą z siatką do szlifowania i sufit będzie gładki i równiutki, ewentualnie przyklej cienką płytę GK i po problemie

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2010, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

KOSTEK24 ma rację. Poza tym nawet jeśli klej pozostanie na suficie (co jest nieuniknione) to kasetony mają pod spodem dosyć miękki styropian więc ładnie się wpasują jeśli je dobrze dociśniesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >