Czarne ściany

« Powrót do grupy: Ekspert prawa budowlanego

20 stycznia 2017, 21:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam może się już ktoś spotkał z podobnym problemem....Mieszkam w bloku na ostatnim piętrze ostatnio zauważyłam,iż mam czarne brudne okna i w pokojach czarne sufity, początkowo myślałam że jest problem z wentylacją i osadza się jakaś sadza-problem w tym że ogrzewanie jest miejskie.Zgłosiłam sprawę do spółdzielni i i otrzymałam informację zwrotną:"to osadzający się kurz"mieszkanie wygląda jakby nie było malowane kilka lat, okna po tygodniu znów są czarne, osadzający się pył, kurz jest wszędzie!Wentylacja jest sprawdzona niby jest wszystko w porządku więc w czym jest problem?Zostałam również poinformowana iż jest to normalne zjawisko w okresie grzewczym problem w tym że kilka lat mieszkam nigdy czegoś takiego nie było!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2017, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

1. Smog jest makabryczny w tym roku
2. Wentylacją, szczególnie okapową mogą przejść różne cuda od sąsiadów z dołu - jesteś na końcu.
3. Nie zamontowałaś w tym roku np. nawilżacza nowego? Teoretycznie to może być kurz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >