Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

8 września 2017, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamienniki z delphi mi ostatnio w warsztacie zaproponowali a że średnia półka cenowa to wziełem na spróbowanie. W sumie już długo na nich jeźdżę, wytrzymałość bym powiedział zbliżona do orginałów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2017, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: adan napisał: Zależy co mi w warsztacie podrzucą ;) Jakoś nie mam
sprawdzonej firmy ;)


Z dobrym mechanikiem jest jak z dobrym fryzjerem. Jak sie okaze ze spelnia Twoje oczekiwania to pozniej sie do niego wraca regularnie. Ja do swojego juz chodze prawie 10 lat. Rozne naprawy miewalo moje auto, ale nie mozna powiedziec ze Janek chcial ze mnie kase zedrzec, bo za kazdym razem jeszcze czesci delph proponuje od jakiegos czasu c by dla kieszeni fajnie wyszlo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2017, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś powiedział, z częściami zamiennymi bywa różnie. Trzeba trafić na dobry sklep, który oferuje takie części zamienne. Ja znalazłem www.as-truck.com.pl i mogę polecić ich również wam. Mają wysokiej jakości części zamienne.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2017, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja gdy mam problem ze swoim samochodem to jeżdżę do warsztatu www.expertmoto.pl w Krakowie. Po za naprawianiem samochodów, zajmują się też sprzedażą części samochodowych. Mają w swoje ofercie części oryginalne i tańsze zamienniki. Polecam wam skorzystać z ich usług. Bardzo dobry warsztat.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2017, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

JA polecam akumulatory od http://www.batprofi.pl/batprofi/index.php?go=oferta/oferta. Mają mega duży wybór akumulatorów i najlepsze marki. Mozna być spokojnym o żywotność. Jeżdżę juz 3 lata na tym samym aku i nigdy nie miałem z nim problemów. W zimę za każdym razem samochód odpalał :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2017, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

W temacie części. Ostatnio trafiłem na stronę www.spojlery.com.pl, która oferuje spojlery dachowe do tirów i zabudowy międzyosiowe, które poprawiają aerodynamikę ciężarówek. Jeżeli potrzebujecie takich elementów do waszych pojazdów to warto skorzystać z ich oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2017, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niedawno zmieniłem auto na takiego Forda jak tutaj w salonie mają http://noweuzywane.eu/lista/ford-focus-2/ prawie nowe auto można powiedzieć i mam nadzieje że przez dłuższy czas nic nie będe musiał w nim naprawiać wymieniać, ale jeśli stoję przed wyborem oryginalne lub zamienniki to wolę dopłącić trochę i mieć oryginalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój samochód zużywał za dużo oleju. Po wnikliwych poszukiwaniach usterki okazało się, że mam uszkodzony pierścień tłokowy. Znalazłem stronę www.rolmet.lodz.pl producenta pierścieni tłokowych. Jeżeli będą one wam kiedyś potrzebne to polecam wam zajrzeć na ich stronę.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam używek zwykle na allegro szukam

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2017, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałem części zamienne od hurtowni www.polamel.com.pl Na swojej stronie mają napisane, że posiadają ponad 250 tysięcy części zamiennych do samochodów. Części, które od nich zamówiłem spisują się świetnie, więc polecam ich również wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1699 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Skuteczna reklama dla e-biznesu? Liczba postów: 240 Grupa: Trudne tema... Jakiś czas temu skorzystałem z oferty polecanej mi agencji reklamowej OSTRO-Video - https://www.ostro-video.pl/filmy-i-spoty -reklamowe , które wykonała teledysk...
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 267 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • SQL Server 2022 Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Czy opłaca się kupić SQL Server 2022?
  • Zakład pogrzebowy Liczba postów: 66 Grupa: Trudne tema... Cześć! Jeżeli chodzi o ten temat to chciałbym polecić Państwu hurtownię zniczy - https://znicze.net/ , którą w ostatnim czasie znalazłem i z jakiej usług jestem...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >