Czujki dymu i inne zabezpieczenia ppoż

« Powrót do grupy: Ekspert inteligentnych systemów

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

11 kwietnia 2014, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkam w kilkupiętrowym budynku. Na klatce mam kilka rodzin, którym nie ufam (przesadzają z alkoholem itd). Już było kilka incydentów związanych z zapruszeniem ognia... Jak się przed tym chronić? Myślałem o czujnikach dymu... a może jeszcze coś innego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2014, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym rozwiązaniem to sprzedać mieszkanie i kupić w innym miejscu :)
Wiem wiem, łatwo się mówi - ale trudniej zrealizować. Jeżeli były już jakieś incydenty - to czujniki dymu to podstawa, można jeszcze zastanowić się nad innymi ostrzegaczami. Zajrzyj pod ten adres http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/10 7,pozar-niebezpieczenstwo-ktore-nadchodzi-zwlaszcza-zima/ tam masz opis przykładowego rozwiązania (centrali Satel serii CSP-200 i CSP-100). Jak to się mówi, lepiej dmuchać na zimne.

Ten post był edytowany przez majkale dnia: 11 kwietnia 2014, 14:33
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2014, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że lepiej kupić taki czujnik i być spokojnym o wlasne zdrowie, a nawet i życie. Teraz czujniki nie są jakieś drogie, a mogą nas uchronić od tragedii.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2014, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Też mam taki czujnik u siebie. Zawsze się śpi spokojniej, bezpieczniej.


____________________________________________________________ _______
Blog Internestu w jasny i prosty sposób wyjaśnia czym jest crowdfunding polska. Sprawdź.

Ten post był edytowany przez Kordena dnia: 11 marca 2015, 10:00
Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2015, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim niestabilnym przypadku czujnik dymu to na pewno dobre rozwiązanie. Porozmiawja z administracja może osiedla/bloku i rozwazcie taka opcje. Co do samych czujnikow to sam zakładałem taki u siebie w domu i robila to ta firma www.unitec.info.pl jak na razie jest zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2015, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli tylko Ty będziesz miał, to mija się to z celem.


____
budownictwo mieszkaniowe łódź

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie ufasz sąsiadom i sam chcesz spać spokojnie to taki czujnik jest rozsądną inwestycją,przynajmniej będziesz miał pewność czy stężenie gazu lub czadu nie przekracza normy.

www.Intersell.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jak ten budynek dokładnie wygląda. Na pewno warto zerknąć w przepisy przeciwpożarowe i sprawdzić jakie są podstawowe wymagania dla tego typu obiekty i czy wszystkie elementy spełniają wymogi. Tutaj http://www.interprodukt.pl można zakupić drzwi przeciwpożarowe, okna oraz inne produkty, które poprawiają bezpieczeństwo. Wspólnota, spółdzielnia lub też prywatny właściciel budynku powinni zainteresować się kwestią bezpieczeństwa.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Czujniki w takim przypadku mogą uratować życie. Więc nie zwlekaj i kup.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że lepiej kupić czujnik.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • internet w inteligentnym domu Liczba postów: 24 Grupa: Ekspert int... Czy dla kogoś, kto planuje rozbudowę swojej sieci internetowej i zastanawia się, czy warto zainwestować w technologię FTTX, polecilibyście tę firmę https://cell...
  • Nawigacja Liczba postów: 22 Grupa: Ekspert int... Czy wiecie, który sklep online posiada w swojej ofercie sprzęt wędkarski i nawigacje gps? Ważny jest dla mnie szeroki wybór produktów w korzystnej cenie. Ostatn...
  • Sprawdzony czujnik ruchu Liczba postów: 53 Grupa: Ekspert int... Akurat na Kamery-Wroclaw.pl znajdziesz szeroki wybór tego typu rozwiązań i systemu monitoringu, zapraszamy i służymy swoją pomocą :)
  • monitoring/kamery Bydgoszcz Liczba postów: 8 Grupa: Ekspert int... Kamery można zawsze kupić samodzielnie i zamontować. Do monitoringu sprawdzają się również kamery leśne a dokładnie fotopułapki. Jeśli zastanawiacie się jak tak...
  • Okna nowej generacji Liczba postów: 5 Grupa: Ekspert int... Użytkownik Gość: Yiaco napisał: Taka prawda, że im lepsze okna, tym w domu będzie ciszej, bezpieczniej, bardziej komfortowo. Ja postawiłem na Fakro Innoview. Ok...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 291

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >