Czy firanki są nadal w modzie?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

3 lutego 2015, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

To też jest oczywisty fakt,bowiem moda często zatacza koło na które nie mamy wpływu,tak samo może być w przypadku firanek,chociaż ja mimo wszystko jestem zwolenniczką rolet.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2015, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w swoim domu postawiłem na rolety od http://ideal-rolety.pl/ i raczej nie wyobrażam sobie powrotu do firan.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2015, 23:43

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie firnki wychodzą z mody. Coraz czesciej w oknach montuje się jakies ciekawe zaluzje albo rolety materiałowe i to wystarcza. Sama u siebie ostatnio wymieniałam stare zaluzje aluminiowe na rolety które kupiłam tu http://dampex.pl/ i jest super i bez firan oczywiście okna.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2015, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Można w dalszym ciągu spokojnie wieszać firanki w dowolnym wzorze oraz kolorach. U nas np są one połączone z roletami i żaluzjami w salonie,efekt wizualny jest bardzo fajny.

www.Strefa-Domowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2022, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto poszukać różnych okazji i co najważniejsze znaleźć idealne propozycje dekoracji okiennych do swojego wnętrza. Właśnie dlatego jeżeli przyszedł moment na poszukiwania takich elementów, jak firanka panelowa to na pewno warto będzie sprawdzić również ofertę Firany Ines gdzie będziecie mogli znaleźć różnorodne opcje kolorystyczne i u nas wygrała wersja Katarzyna szara 180-250, muszę przyznać że cudnie się prezentują i dostępne są w całkiem dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2023, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o tym - https://krakowrolety.pl/plisy-prostokatne.htm l
Myślę, że trafione rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym przypadku, o ile okno jest ładnie zrobione. Nie ma się co ograniczać. Firanki i zasłony nie są starocią, ale nie każdy przecież musi je mieć.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2023, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej ocenie firany nadają wnętrzu przytulności, natomiast rolety są dosyć "surowe". Jednak wiele zależy od wystroju wnętrza. Można też zastosować oba rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2023, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podobają mi się rolety rzymskie na wymiar Poznań. Czy możecie polecić profesjonalną firmę z tej branży? Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem. Jak na razie znalazłam w Internecie firmę Rolo-Styl. Oferta na stronie http://rolostyl.pl/oferta/rolety-rzymskie-poz nan

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2023, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy powinien wybierać to, co mu się najbardziej podoba – w końcu dom powinien odzwierciedlać gusty i upodobania właściciela. Mi osobiście podobają się duże, klarowne okna z dużymi przeszkleniami. Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju rolety, zdecydowałbym się na zewnętrzne. Właśnie jesteśmy na etapie wyboru okien i drzwi i zdecydowaliśmy się na wielkoformatowe okna Schuco z oferty firmy Awilux w kolorze antracytu wraz roletami zewnętrznymi na całej powierzchni. To bardzo eleganckie rozwiązania, polecam wszystkim zwolennikom nowoczesnej architektury.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2023, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio zastanawiałam się nad tym samym pytaniem. Firanki mają w sobie coś klasycznego i chociaż niektórzy uważają je za przeżytek, to dla innych dodają uroku i ciepła do wnętrza. Zauważyłam, że wiele sklepów internetowych nadal oferuje różnorodne firanki w swojej ofercie. Na przykład na https://www.arthomedesign.pl/ mają szeroki wybór tekstylnych artykułów dekoracyjnych, w tym firanki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19234 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 304

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >