Czy kasetony są nadal modne?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

17 stycznia 2013, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

jakoś nie bardzo...kasetony kojarzą mi się z fikuśnymi florystycznymi żłobieniami w styropianie, jak u mojej matki w starym mieszkaniu...brrr.
Nigdy tego nie rozumiałam.
Ale może czasy się zmieniły, forma tych kasetonów też...może zmienili wzór i materiał?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2013, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś chce obecnie kupić tanią i lekką dekoracje ze styropianu, która będzie również pełniła praktyczne funkcje korzysta ze sztukaterii styropianowej. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko do dużych pomieszczeń w domach, ale również do pokoików w blokach o małych gabarytach. Listwy odpowiednio zamontowane potrafią optycznie powiększyć wnętrze. Również mogą służyć do maskowania niedoskonałości na ścianach i suficie, wybór jest bogaty od prostych do bardzo wymyślnych kształtów, natomiast montaż banalnie prosty. Wiele firm oferuje wykonanie elementu o rozmiarze i kształcie zaprojektowanym osobiście przez klienta jeśli ma takie życzenie- więc nie trzeba liczyć na to, że może akurat trafi się coś co nam się spodoba, ale jak się nie spodoba sami możemy coś zaproponować i mieć takie jakie dokładnie chcemy :) do niektórych listew można dodatkowo zamontować diody LED i zyskać dodatkowo atrakcyjne oświetlenie. możliwości są duże. Osobiście polecam firmę Decostyr- korzystałem i nie żałuje, profesjonalna obsługa, szybka darmowa wysyłka i świetny kontakt i porady.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2013, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

W znacie jakiś dobry sposób, na odczyszczenie białych kasetonów? - moje na suficie nie wyglądają już zbyt dobrze - poszarzały strasznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2013, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Na początek polecam po prostu je przemyć wodą i płynem do mycia,to z reguły pomaga,no ale nie wiem w jakim stanie dokładnie się znajdują,wstaw zdjęcie i łatwiej będzie to ocenić.


www.Meble-Wojak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2014, 18:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Baner reklamowy jest dalej bardzo modny, pod warunkiem że jest dobrze wykonany:)) wejdź sobie na pixel baner reklamowy kraków

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2014, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Kasetony to symbol dawnych z czasów,podobnie jak panele czy boazeria na ścianach,moim zdaniem nie warto i lepiej postawić np na tynk strukturalny,który bardzo fajnie się sprawdzi.


www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2015, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast kasetonów można zastosować elementy sztukaterii takie jak : listwy sufitowe, które ułożone w ciekawy sposób sprawią, że prosty sufit od razu nabierze charakteru :) Można również zastosować panele dekoracyjne 3D, innowacyjna odpowiedź na kasetony :)
Gotowe elementy można malować dzięki czemu wpiszemy się w daną kolorystykę i nie będzie problemu przy jej zmianie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2015, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Elementy sztukaterii o których mowa powyżej to faktycznie bardzo dobry pomysł na dekoracje,urządzenie wnętrza,zupełnie odwrotnie do starych kasetonów,które nie prezentowały się zbyt dobrze,a ponad to jestem zwolennikiem tynku strukturalnego,uważam że znakomicie się prezentuje w każdym wnętrzu.


www.SprytnyMajsterkowicz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2015, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie się nigdy kasetony nie podobały :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2015, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Swego czasu,jeszcze kilka lat wstecz- kasetony były szykiem mody i każdy miał takie wykończenie swojego sufitu,dzisiaj już odchodzi się od tego,podobnie jak od starszej boazerii,która bardziej razi w oczy niż ma na celu dekorację.


www.2hd.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 364

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >