Czy taka podłoga długo wytrzyma?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

28 kwietnia 2013, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Ivaa napisał: Użytkownik revers napisał: Ja zostają przy dębowej, ewentualnie
jesionie, chociaż u

siebie mam tę pierwszą. Byle dać to komuś biegłemu
do

zrobienia, a podłoga będzie służć przez
lata.




A masz na myśli jakichś fachowców, czy może być taki
amator - biegła rączka? :) Bo przed nami kładzenie
podłogi i trochę się wahamy nad tym kogo wybrać.


Nie, nie biegła rączka. Polecam jednak jakieś sprawdzone ekipy. W moim przypadku byli to ludzie z Parkiet Studio. Praca wykonana sprawnie i fachowo. Z gwarancją oczywiście.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2013, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jakoś nie jestem przekonany do podłogi z deski bambusowej, wydaje mi się, że będzie się szybciej niszczyć niż inne rodzaje desek.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2013, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

na taras polecaja deski thermory.. ale ja nie wiem co to za firma..

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2013, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

z tego co mi wiadomo to firma produkujaca deski na taras z jesionu amerykanskiego i z sosny..

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2013, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

i pewnie jak kazda firma zapowiadaja sie dlugoletnia gwarancja?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2013, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

jesion amertkanski ma gwarancji zeby nie sklamac z 17 lat .. czyli b, dlugo.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2013, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A te panele Balterio mają 25 lat gwarancji
http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/kategorie/podlogi,panele_pod logowe/indeks/panele_podlogowe_8mm_authentic_style_plus_dab_ wulkaniczny_664,9085/

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2013, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

royal22 jak cos to 15 a nie 17..

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2013, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłoga z drewna to zupełnie co innego niż tworzywo sztuczne, wiadomo że drewno ma bardzo długi żywo, jeszcze jak się odpowiednio o nie dba to posłuży wiele lat myślę że nawet dłużej niż podawane gwarancje;]Deski te są na prawdę bardzo dobrej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2013, 18:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgodzę sie z przedmowca. Nie tyle co potrafia dlugo przetrwac jako materiał ale rowniez moga zachowac kolor.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 380

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >