Czy warto inwestować w ogrodzenie panelowe?

« Powrót do artykułu: Czy warto inwestować w ogrodzenie... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

7 maja 2013, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Sądzę że warto. Te ogrodzenia od Płotbud są bardzo dobre przecież hehe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2013, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Niewątpliwie ogrodzenia panelowe to dobry wybór. Zwłaszcza jeżeli ktoś patrzy tylko na cene w końcu są o ile dobrze się orientuje, najtańsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2013, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

ja na czas budowy miałam siatkę leśną, aż żal mi było ją rozbierać, bo po 4 latach wszystko było jakby nie naruszone, firma griw założyła i byłam bardzo zadowolona,
panelowe.. nie miałam, nie wiem

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2013, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Deresan napisał: Niewątpliwie ogrodzenia panelowe to dobry wybór.
Zwłaszcza jeżeli ktoś patrzy tylko na cene w końcu są o
ile dobrze się orientuje, najtańsze.


najtańsze nie zawsze są najlepsze, ale w przypadku panelowych są one relatywnie tańsze od innych rozwiązań. Wśród ogrodzeń panelowych są ogrodzenia marketowe (tanie i słabe jakościowe) i lepsze (np. wspomniany Andrewex).

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2013, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

naprawde uwazacie ze ogrodzenia panelowe sa bardzo tanie? chyba te z marketu ktore po roku trzeba malowac a duzy pies z latwoscia je powygina :( ja juz wiem ze drut musi miec 5 mm ocynk ogniowy i malowanie proszkowe no i podobno najlepiej jak firma produkujaca sama je zmontuje bo z montazem obcym roznie bywa ja juz jedna firme upatrzylam (widzialam ogrodzenie 4letnie tej firmy) ale nadal szukam po necie czegos sprawdzonego, moze ktos sie podzieli doswiadczeniem bo widze ze coraz wiecej tego typu ogrodzen sie pojawia,na co jeszcze zwrocic uwage. dzieki za wszelkie sugestie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2013, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

wszystko zależy od tego gdzie kupujesz. Podobnie jak poprzednicy, ale przecież dotyczy to wielu dziedzin, powiem, że warto zrobić zakupy z nieco wyższej półki niż marketowa.
Zajrzyj tutaj
http://sklep.andrewex.com.pl/ogrodzenia-panel owe
Uzyskasz wiele przydatnych informacji. W razie czego zasięgnij porady na czacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2013, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak tylko widze ze Andrewex ma drewniane ogrodzenia a mnie bardziej zalezy np na takich http://www.brado.wer.pl/ chyba ze nie zauwazylam ich w ofercie. sadze na dzialce iglaki i takie ogrodzenie mi do nich najbardziej pasuje

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2013, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrodzenia panelowe to bardzo dobry wybór. Sam takie kupiłem od firmy http://www.plotbud.pl/ i nie mogę mieć im nic do zarzucenia. Są tanie i przede wszystkim wytrzymałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2013, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście uważam, że ogrodzenia panelowe od Plotbud to bardzo dobry wybór. Zdecydowanie je polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2013, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciesze się, że ktoś popiera moje zdanie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 189

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >