Czy warto inwestować w ogrodzenie panelowe?

« Powrót do artykułu: Czy warto inwestować w ogrodzenie... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

13 czerwca 2017, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam dość wąską działkę, więc nie mogłem postawić np. ogrodzenia z klinkieru. Postawiłem więc na panelówkę, dokładnie taką http://betto.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-panelow e Zakupiłem własnie w Betto wraz z montażem. Dwa dni i fachowcy ogarnęli działkę. Jak wygląda? Super.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2017, 01:53

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku takich wąskich działek dobrze sprawdzają się ogrodzenia modułowe z przemysłowych siatek zgrzewanych, ewentualnie konstrukcje gabionowe, jednakże to też zależy od rodzaju. Ciekawe propozycje widziałam u Betafence, choć Jarmex też projektuje w podobnym stylu.

Ten post był edytowany przez green6 dnia: 16 czerwca 2017, 01:53
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2017, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że warto! W ten sposób placisz za super estetykę i jakość. Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić usługi www.pro-met.com.pl , którzy wykonali dla mnie cudowne ogrodzenie panelowe po super cenie. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2017, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Od dwóch tygodni mam ogrodzenie panelowe z firmy Betto. Została ta firma wymieniona wyżej. Powiem tak, że opłąci się kupować takie ogrodzenie, ale tylko i wyłącznie od producenta, który kompleksowo ma wszystko. Kompletowenie tego na własną rękę nie ma sensu.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2017, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Stal ocynkowana jest lepszym wyborem na ogrodzenie jeżeli chodzi o jakość, natomiast panele prezentują się bardziej estetycznie i tylko to różni te dwa typy. Podstawowe pytanie: jaki budżet posiadasz na ten cel?

Pozdrawiam BiPiBruk

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2017, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam ogrodzenie panelowe metpol. Na ich stronie mają katalog: katalog.metpol-ogrodzenia.pl . Spory wybór, dobra jakość i cena, fachowe doradztwo. Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2018, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nie bardzo warto :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2018, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne,że warto ponieważ ogrodzenie panelowe jest trwałe i pięknie się prezentuje, podobnie jak ogrodzenie palisadowe, przykładowe wykonanie znajdziecie na Ogrodzenia-brygada99.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 341

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >