Czy warto montowac rolety zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

7 czerwca 2016, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem montaż rolet zewnętrznych ma sens,szczególnie jeżeli mieszkamy w niespokojnej dzielnicy czy też obawiamy się o bezpieczeństwo. Poza tym rolety zapewniają nam również nieco prywatności.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2016, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem i zamontowałem rolety zewnętrzne w zeszłym roku. Życia może i nie zrewolucjonizowały, ale na pewno są przydatne. Latem można chronić się przed nadmiernym ogrzaniem domu, w zimę przed utratą ciepła, dodatkowo (bo ja mieszkam w domu) to dodatkowe zabezpieczenie przez intruzami. Dużo by pisać; ja zamówiłem tutaj http://skladokien.pl/oferta/rolety jestem z okolic Wroclawia i polecam, jak na razie działają bez zarzutów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2016, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Profesjonalne rozwiązania do zabezpieczenia okien wewnątrz czy na zewnątrz ma w niezłych cenach Okno-Tek -oknotek.pl. Szybka wycena, szybki montaż i długa gwarancja na rolety – nawet dwa lata dają. Mam od nich rolety, ich produkcji i jak na razie działa bez jakichkolwiek usterek.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2016, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mieliśmy z tym dylemat i ostatecznie zdecydowaliśmy się na rolety zewnętrzne. Wzięliśmy wewnętrzne, ale naszym celem była tylko ochrona przed słońcem.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2016, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że warto, ale w tym wypadku warto zainwestować w jakość. Tylko w takim przypadku spełnią swoją rolę. Ciekawą i moim zdaniem godną uwagi ofertę ma Roletex. Można u nich wybrać idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2016, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że montować, bo sprawdzają się świetnie pod każdym względem. Nie tylko chronią przed słońcem, ale również przed hałasem czy utratą ciepła. Roletex ma ciekawą ofertę w tym zakresie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2016, 22:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Główną zaletą rolet jest ochrona przed wahaniami temperatur, izolacja akustyczna i oczywiście bezpieczeństwo. Były to główne cechy, które zachęciły nas do zakupu. Ciekawą ofertę ma ta firma: http://stolmar24.com/rolety-zewnetrzne/. Zastanawiamy się jeszcze nad typem rolet, jest ich kilka i nie jesteśmy do końca zdecydowani na konkretny typ.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Izolacja akustyczna jest dla mnie priorytetem. Zimą będzie cieplej a latem chłodniej dzięki zastosowaniu rolet. Moi rodzice mają rolety zewnętrzne i chwalą sobie ten wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2016, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Uważam, że jak najbardziej warto montować zewnętrzne rolety nawet ze względu na to, że podnoszą luksus domu. Jednak trzeba pamiętać, że są one na zewnątrz i działają na nie siły atmosferyczne, zwłąszcza zimą. Ja polecam firmę NICE, która ma szeroki wybór asortymentu oraz akcesoria np. automatyczne otwieranie rolet na pilota. Na stronie producenta http://www.nice.pl/ znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2016, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie warto. Zawsze to jakies utrudnienie dla złodzieja.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 342

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >