Czy warto montowac rolety zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

9 listopada 2016, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

To też nie kwestia co się podoba niektórzy po prostu muszą takie rolety zamontować. Moi rodzice jakiś czas temu montowali i są bardzo zadowoleni szczególnie z tego jak są wykonane, bardzo dobrze chodzą nic się nie zacina no i jakość produktów jest wysoka. Być może ktoś będzie szukał to firma z Bydgoszczy nasza Polska produkuje tego typu rzeczy - http://stolmar24.com/rolety-zewnetrzne/ można sobie doczytać lub znaleźć kontakt do producenta bo nie wiem jak dokładnie prowadzą dystrybucje rodzice kupowali bezpośrednio.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2016, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

To chyba kwestia indywidualna. Czy warto? Pewnie tak, szczególnie jeżeli mieszka się na parterze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2016, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że warto. Rolety Roletex chronią nie tylko przed złodziejami, ale również przed utratą ciepła i hałasem.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2017, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto. Chociaż nie stawiałbym tutaj głównie na funkcję antywłamaniową ponieważ rolety takie w wiekszej mierze chronią mieszkanie przed światłem. Mają zdecydowanie lepszą izolację niż tradycyjne rolety. Tak więc są polecane w przypadku osób mieszkających na przyklad przy ruchliwej ulicy.

Jeśli ktoś z Was rozglądałby się za firmą dzialajacą na terenie Trójmiasta to mogę polecić kontakt z:
http://wlperfect.pl/pl/oferta/rolety_zewnetrz ne

Mają spory wybór systemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2017, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zewnętrzne to świetny pomysł jeśli ktoś dba o bezpieczeństwo ( sa antywłamaniowe) a po za tym zmniejszają wydatki na ogrzewanie. Dobrej jakości mozna zakupić w DAKO

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2017, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, czy montujecie bądź montowaliście rolety zewnętrzne? Bo szczerze mówiąc ja mam problem z podjęciem decyzji.. Budowę rozpoczynam jak się tylko pogoda poprawi, ale już wcześniej muszę ustalić czy do okien montować rolety. Z jednej strony fajna sprawa, bo jak wyjeżdżam to jestem spokojniejszy, do tego są automaty, sterowniki (np. http://www.eltrox.pl/automatyka-domowa/inteligentny-dom/auto matyka-budynkowa-zamel-exta-free.html ) Jak u was sprawdzają się rolety?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie warto montować, bo może to poprawić bezpieczeństwo domu. To, że będą one zamontowane nie oznacza jeszcze, że będą często używane. Z reguły stosowane są one wtedy, gdy w domu nie ma nikogo. Sam mam zamontowane rolety i wyłącznie dzięki nim udało się udaremnić włamanie do środka. Ja mam takie rolety nadstawne, które są właściwie niewidoczne, gdy nie są opuszczone: http://anexokna.pl/rolety/ i takie rozwiązanie bym Wam polecał.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam zamontowane zewnętrzne rolety w całym domu i świetnie się sprawdzają. Na prawdę warto i polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też polecam, to na prawdę dobre rozwiązanie. Szczególnie w lato kiedy takie rolety świetnie się sprawdzają.



___________________
https://suez.com.pl/pl/c/Tarasy-i-balkony/110

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2017, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie rolety zewnętrzne to jest świetna sprawa. Przede wszystkim dają większą ochronę antywłamaniową a w czasie silnych upałów sprawiają że pomieszczenie się nadmiernie nie nagrzewa. Grunt to żeby były solidnego producenta i jak ktoś jest z Rabki Zdrój to polecam sklep Dario. Kupowałem tam swoje i bardzo dobrze się sprawdzają.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 319

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >