Czy warto montowac rolety zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

22 listopada 2014, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: zainteresowany5 napisał: Użytkownik Gość: wola napisał:
Użytkownik
wiśnia421 napisał:

A sprawdzałeś w
Roletexie?

Może tam będzie taniej.



To jest ta firma z Krakowa? Jeśli tak to również ją

polecam. Mają dobrej jakości rolety wewnętrzne i

zewnętrzne.



OK. Umawiasz się z nimi na termin, przyjeżdżają i montują. Są na rynku od lat więc mają doświadczenie w tych sprawach.


A jak jest u nich z montażem?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2014, 02:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest to jakiś pomysł na to, żeby owe światło nie wpadało, poza tym też mogą pełnić funkcję straszaka że tak powiem na nieproszonych „gości”/ jak już inwestować, poszłabym w antywłamaniowe. Ja generalnie kupowałam rolety zewnętrzne tu: http://zaslaniamyokna.pl/ i o tyle sobie chwalę, że rzeczywiście były dobrej jakości raz, po drugie dobrej cenie, a po trzecie fajnie doradzili w ich wyborze…

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2014, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ja przy wymianie okien ze http://stolplastik.pl/ zdecydowałam się na rolety wewnętrzne. kiedyś miałam takie zewnętrzne to więcej z nimi było kłopotu niż pożytku. a teraz całą instalacje jest zdecydowanie łatwiej utrzymać w czystości, co jest dla mnie akurat bardzo ważne

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2015, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Niewątpliwe jedną z lepszych marek na rynku jest Roletex. Jakość i cena są ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2015, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie wydaje się co niektórym, że rolety zewnętrze przeważnie jednak spełniają funkcje rolet antywłamaniowych a nie jakiś zabezpieczających przed nadmiaren światła? ROL-SUN (http://www.rolsun.pl/rolety-zewnetrzne/rolety -antywlamaniowe.html) też jest Ida dość rozpoznawalna na rynku, a co do jakości to raczej w wielu miejscach otrzymamy to samo, ceny mogą rzeczywiście się czasami różnić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2015, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie Debastor to świetny wybór. Mają naprawdę dobre rolety.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2015, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że naprawdę warto montować rolety zewnętrzne. Porządnie chronią przed tym wszystkim, co na zewnątrz, czyli np. przed różnymi warunkami atmosferycznymi np. deszczem, przed hałasem, są energooszczędne i skutecznie chronią naszą prywatność. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na te rolety http://siuba.pl/rolety/, od sprawdzonej firmy. Są solidnie wykonane, niezwykle funkcjonalne, a pracownicy firmy dobrze doradzili mi najlepszą dla mojego domu opcję. Zdecydowanie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2015, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam dylemat czy zdecydować się na rolety zewnetrzen czy żaluzje fasadowe. Mam wrażenie, ze żaluzje wyglądają bardziej estetycznie, ale rolety wydaja mi się bardziej praktyczne i wygodniejsze. Zamawial ktoś cos od firmy www.roll-adam.com.pl ? Maja duzy wybór rolet zewnętrznych na Śląsku.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2015, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto,ponieważ dzięki nim możemy czuć się bezpieczniej,a poza tym chronią przed słońcem oraz zapewniają prywatność.

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2015, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Debastor. Zdecydowanie naprawdę dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 43 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 554

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >