Czy warto montowac rolety zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

28 kwietnia 2015, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Debastor. Ogólnie rzecz biorąc jest to naprawdę dobra firma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2015, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zewnętrzne to dobre rozwiązanie, jeśli mieszkamy w centrum miasta, na parterze lub przy ruchliwej ulicy, możemy je nawet sami zamontować :) Polecam fajny poradnik na http://www.okna-pasywne.pl/poradnik/rolety-ze wnetrzne-zalety-i-sposob-montazu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2015, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda na upały najlepsze są takie rolety, spełniają też funkcję antywłamaniową więc dobrze nadają się na parter, pierwsze piętro czy do domków jednorodzinnych, dodatkowo chronią przed hałasem, jeśli szukacie firmy zajmującej się sprzedażą i montażem, warto zapoznać się z ofertą rolet zewnętrznych w http://naszeokna.com/ :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudno się z tym nie zgodzić i chyba każdy kto posiada rolety w swoim domu i oknach,ten wie jakie to dobre rozwiązanie,szczególnie podczas upałów czy wieczorem kiedy to chcemy mieć trochę prywatności. akurat tak się składa,że właśnie tym zajmujemy się na co dzień,warto sprawdzić na
www.Vitre.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem bardzo zadowolony z swoich rolet, z myślą o upałach zamówiłem sobie takie z moskitierą http://eurookno.net.pl/oferta/rolety,12 znajomy polecił mi tą firmę i z czystym sumieniem polecam dalej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2015, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko na upały. Rolety zewnętrzne są idealnym rozwiązaniem o każdej porze roku. W lecie rzeczywiście świetnie chronią przez słońcem i gorącym powietrzem. W zimie natomiast mają świetne właściwości izolacyjne, szczególnie przy temperaturze ponad -10st'C. U nas sprawdzają się cały rok rolety od http://oknapankowski.pl - można wietrzyć dom przy opuszczonych roletach!

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2015, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto,raz że chronią nas przed upałami,a dwa zapewniają też prywatność wieczorem,co jest przecież równie istotne. Możecie napisać tylko z jakimi kosztami należy się liczyć zamawiając rolety zewnętrzne?

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2015, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zadowolona z usług firmy ROLMAT z Rzeszowa. Mają w swojej ofercie rolety zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne, dachowe oraz dzień i noc. Jeśli chodzi o rolety zewnętrzne to jak najbardziej polecam! solidnie wykonanie w przystępnej cenie, pięknie prezentują sie. POLECAM!!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zewnętrzne mają bardzo wiele plusów i moim zdaniem warto się nad nimi zastanowić,zapewniają prywatność oraz latem ochronę od upałów. Tak się składa,że u nas na www.Vitre.net.pl znajdziecie rolety zewnętrzne w niższej cenie,oferujemy także profesjonalny montaż i serwis u klienta:)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2015, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo polecamy usługi świadczone przez firmę ROLMAT. Bardzo fachowa i szybka obsługa, która potrafi doradzić i wypracować kompromis między ceną a jakością. Rolety zostały wykonane na czas oraz bardzo dobrej jakości. Wszystko zostało wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19208 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 284

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >