Czy deszczownica sprawdzi się w małej łazience

« Powrót do artykułu: Czy deszczownica sprawdzi się w... | « Powrót do grupy: Wnętrza

27 lutego 2016, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że się sprawdzi. Jak mamy wannę, stawiamy parawan, montujemy deszczownicę i działa. Tak u mnie zrobiłem z serią Element i calość bardzo ładnie pasuje do białej aranzacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2016, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej deszczownica nada się do małej łazienki. Fajnie prezentuje się w takim prysznicu bez brodzika, gdzie do ziemi sięga szyba i w sumie nie ma drzwi żadnych - tak od szklana ścianka :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2016, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlaczego deszczownica miałaby nie mieć sensu? Bo szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem,akurat na www.Victori.pl znajdziesz szeroki wybór oraz rozsądne ceny,w razie pytań służymy pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2016, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Deszczownica jak każdy inny prysznic, tylko w nieco innym rozmiarze niż standardowa ściągana słuchawka. Jest idealna do małej łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem deszczownice się sprawdzi w każdej łazience. Podobają wam się takie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2016, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak,mi osobiście rozwiązanie z zamontowaną deszczówką w łazience bardzo przypadło do gustu,jest to na pewno coś innego niż standardowa wanna czy zwykła kabina,warto się nad tym zastanowić,a wiele elementów do wyposażenia łazienki i mieszkania znajdziecie na www.Vocco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2016, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda jest taka ze deszczownica sprawdzi się w każdej łazience, tylko trzeba dobre wszystko zaprojektować.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >