Czy hokery w kuchni się sprawdzają?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

9 sierpnia 2016, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Warunkiem do hokerów jest posiadanie podwyższonego blatu i na tym polecam się przede wszystkim skupić,natomiast pozostała aranżacja to kwestia gustu,fajnie byłoby pokusić się o coś oryginalnego i stylowego jak kamień naturalny,nie sądzicie?

www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2016, 07:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Hokery w kuchni stanowią bardziej ozdobę. Moim zdaniem nie są zbyt funkcjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2016, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Raz, że takie krzesła czyli hokery- stanowią ozdobę w kuchni, a dwa że moim zdaniem mimo wszystko są praktyczne i znakomicie się sprawdzają jeżeli mamy podwyższony blat czy typową wyspę kuchenną.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2016, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

wyglądaja fajnie - fakt, ale jak na mój gust średnio praktyczne

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2016, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy jakie.Ja mam skórzane JUSK i są świetne. Siedze przy blacie i na laptopie nawet :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2016, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam i jestem zadowolona ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2016, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Hokery w kuchni sprawdzają się znakomicie w szczególności kiedy mowa o podwyższonym blacie w kuchni, gdzie ich zastosowanie jest zdecydowanie najbardziej praktyczne.

www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, też mam hokery z Meblehot pl i są rewelacyjne. Drewno, to zawsze drewno wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką i znów wygląda jak nowe. Warto zajrzeć do nich bo mebelki to mają ekstra, a i ceny są dość przystępne.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Hokery wyglądają bardzo dobrze, chociaż moim zdaniem są niefunkcjonalne. Ja bym ich nie chciała mieć.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego niepraktyczne, jakieś dwa miesiące temu kupiłam swoje na Olamebluje.pl i twierdzę, że sprawdzają się i to fantastycznie. Przecież takie hokery nadają stylu i uroku kuchni czy jadalni, ja zamawiając swoje wybrałam z katalogu tkaninę odpowiadającą kolorem i teksturą tak aby wszystko do siebie pasowało, miałam taką możliwość bo to producent, a więc zapłaciłam jeszcze taniej niż w sklepie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19183 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >