Czy jesteście zadowoleni z ogrzewania w waszych domach?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

11 sierpnia 2010, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiego rodzaju ogrzewanie jest w waszych domach? Jesteście z niego zadowoleni? Jeśli nie to jakie ogrzewanie byście wybrali?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2010, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam najzwyklejsze orzewanie centralne i nie narzekam, chociaż minusem jest to że jak się kończy sezon grzewczy to często pogoda nie służy do wyłączania ogrzewania trzeba wtedy radzić sobie elektrycznymi, ale to w prawdzie jedyny minus

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2010, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam ogrzewanie centralne podłączone pod piec. Jestem z niego zadowolona gdyż mogę napalić w piecu kiedy mi odpowiada i cieszyć się ciepłem przez cały sezon grzewczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2010, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Do tej pory była to instalacja centralnego ogrzewania. Teraz przy budowie nowego domu chcę skorzystać z oferty, która mnie przekonała, a mianowicie firmy Vikersonn. Skorzystałam na ich stronie z kalkulatora kosztów ogrzewania, następnie wspólnie dobraliśmy odpowiednią ofertę. Myślę, że to godne polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2011, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam centralne ogrzewanie i nie narzekam. Jestem w posiadaniu kotła z podajnikiem od Zębca, w którym palę głównie miałem.Czasem jak w wiosenne dni w domu jest chłodnoa to przepalam drzewem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2011, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy obecnych nowoczesnych, ekologicznych technologiach, większym dbaniu o środowisko naturalne też poprzez oszczędność energii zużywanej do ogrzania domu, dobrym rozwiązaniem są maty kapilarne. Można je montować nawet na suficie, oszczędzamy przy nich dużo miejsca. Są wydajne, nie wymagają wysokiej temperatury ogrzewanej wody. Jest to najzdrowszy sposób na ogrzanie domu, bo ciepło oddawane jest w postaci promieniowania. Daje to brak konwekcji, brak cyrkulacji powietrza i unoszenia kurzu i alergenów, oraz nie powoduje wysuszania powietrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2011, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik HubaBuba napisał: Ja mam najzwyklejsze orzewanie centralne i nie narzekam,
chociaż minusem jest to że jak się kończy sezon grzewczy
to często pogoda nie służy do wyłączania ogrzewania
trzeba wtedy radzić sobie elektrycznymi, ale to w prawdzie
jedyny minus


zamontuj grzałki do grzejników i będzie mógł śmiało dogrzewać poza sezonem ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

też jestem z atym rozwiązaniem, bo montując je u siebie brałem pod uwagę najrozmitrze opcje dogrzewania, narazie jestem zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

a z tej której jestes zadowolony to ?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2011, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

ale to dogrzewanie tymi grzałkami to też elektrycznie nie, tyle, że pewnie dużo korzystniej wychodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >