Czy kasetony są nadal modne?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

10 sierpnia 2011, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

No powiedzcie, czy one nie fajnie wyglądają? :


Mi to się podoba



Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2011, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie no te 1 nawet ok ja bym je jeszcze ledami podświetlił i super :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2011, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Wzór jest ładny, ale w utrzymaniu kasetony są trudne, szybko żółkną, nawet jak w domu się nie pali. Te pierwsze "kwadraty" były też u mnie w domu x lat temu. Oprócz szybkiego żółknięcia i ich malowania, ciężką pracą jest też późniejsze ich zrywanie. ;))

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak to prawda ze zrywaniem są problemy, wyjątkowo dobrze się trzymają :D Ale co do żółknięcia to bym się pokłócił, u mnie przez 5 lat nie zżółkły, nie wiem dlaczego ale byłem bardzo zadowolony :) Później elegancko odmalowałem, ale teraz już nie mam do czynienia z kasetonami więc nie mi się wypowiadać, z punktu byłego użytkownika kasetonów mogę powiedzieć że byłem zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

No a jak je podświetlić ledami tak jak mówi kolega wyżej to już w ogóle extra by wyglądało, bo te nie są jednolite tak więc padały by cienie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2011, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm własnie to żółknięcie nie jest zależne od papierosów ale też od wilgoci np. w kuchni no i ogólnej ... led z tym było by super ... zawsze można rozkuć lekko kasetony powciskać tam ledy :) przewody od ledów są cienkie :) więc można pokombinować alby wyszedł piękny sufit :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Kasetony jakoś nie najle[iej mi sie kojarzą, ale te na zdjęciu sa jeszcze całkiem znosne.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2012, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, czy są modne, czy nie, ale dla mnie kasetony sufitowe to dobre rozwiązanie, w zależności od sytuacji osobiście :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2013, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi osobiście wydaje się,że dzisiaj wraca fototapeta i szablony malarskie,natomiast kasetony idą w odstawkę. Moda na nie była jakieś 10 lat temu,wtedy faktycznie były niemal w każdym domu.


www.Nawigator-24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2013, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Owszem kasetony są już niezłym przeżytkiem, ale ostatnio natknęłam się na kolorowe kasetony, w sensie, nie takie tradycyjne. Na stronie sklepu jest określony ten typ jako panele sufitowe. Zobacz http://www.tapetuj.pl/panele-sufitowe-powlekane-sosna-jasna. html
Gdy się temu przyjrzałam stwierdziłam, że nawet nie są tak tragiczne jak te, z połowy lat 90. kiedy królowały białe styropianowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 303

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >